VESTUVINIS ŠOKIS

INDIVIDUALIOS VESTUVINIO ŠOKIO PAMOKOS

Pirmasis pasiruoštas JAUNŲJŲ ŠOKIS – tai ne tik graži tradicija bei ir galimybė paįvairinti Jūsų vestuvių programą ir nustebinti Jūsų svečius

JAUNŲJŲ VESTUVIŲ ŠOKIS

Atsakingiausia užduotis nuotakai – įtikinti mylimąjį, kad savaime sušokti pirmąjį šokį gali nepavykti, o reiktų kreiptis į šokių studiją. Dauguma vyrų baiminasi, kad jie nesutverti šokiams, tačiau mūsų šokių studijos patirtis rodo, kad jaunikių nusistatymas pasikeičia jau po pirmosios šokių pamokos. Poros pasiruošimas vestuviniam šokiui tampa smagiu nuotykiu, nors esame girdėję pašmaikštavimus, kad kai kuriems vyrams atėjimas šokti prilygsta vizitui pas odontologą 🙂 Šokių pamokos iš tikrųjų suartina jau ilgenį laiko tarpą kartu gyvenančias poras, jie iš naujo atranda vienas kitą per prisilietimus, per apkabinimus ir šiaip smagiai leidžia laiką, nors ir kartais tenka paplušėti 🙂

Užtenka tiek pamokų, kiek galite skirti tam laiko! Ir ne būtinai daugiau pamokų, daugiau judesių… Galimas šokis ir per vieną šokių pamoką, tačiau žinoma jis nebus labai įmantrus, tačiau ne mažiau žavingas ir sukuriantis kitokią atmosferą…Mes stengiamės sukurti subtilų šokį, kad judesiai atitiktų poros tamperamentą, nors kartais mūsų nuomonė su jaunavedžiais skiriasi. Tiesiog, kuriam ir pritaikom judesius taip, kad tai žiūrėtųsi gražiai, o ne atrodytų jog šokių mokytojas liepė tuos judesius daryti, kaip kad daug tokių pavyzdžių matome per internetinius portalus.
Individualios pamokos vyksta abiems pusėms patogiu laiku, galima rytais, dienomis, vakarais ir savaitgaliais.
Kodėl nepapuošti savo šventės dar įspūdingiau, nustebinant ne tik vakaro svečius, bet ir save

P.S. Vienos šokių pamokos kaina porai (60min.) – 35€. Laiką parinksime, kad būtų patogu pirmiausiai Jums! Dirbame vakarais, savaitgaliais, dienos metu ar ryte!

  TRUMPI PATARIMAI

1. Šokio stilius. Jūs turite apsispręsti kokio šokio norėtumėte: greito ar lėto, ypatingo ar klasikinio. Nežinote? Mes tam ir esame!

2. Išsirinkti dainą. Daina turi būti patinkanti Jums abiems. Neišsirenkate dainos? Mes Jums padėsime, pasiūlysime išsirinkti iš mūsų sąrašo!

3. Užsirašyti į individualias šokių pamokas. Užtenka tiek pamokų, kiek galite skirti tam laiko. Kai kuriems užtenka 1-2 pamokų, o kai kuriems reikia ir nori 5-7 pamokų.

4. Pasikartoti. Nepamirškite išmokto šokio sušokti namie likus bent keletui dienų iki vestuvių. Sėkmės!

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 620 68547

BALLARE MENIU
MENIU