VAIKŲ GIMTADIENIS ŠOKIŲ RITMU!

VAIKŲ IR PAAUGLIŲ GIMTADIENIAI ŠOKIŲ RITMU

Norite kitaip atšvęsti gimtadienį? Mes Jums „sufleruosime” kaip!

Gimtadienio šventė vyksta 2 val., tačiau pati šokio programa yra paskirstoma per tas dvi valandas, kad vaikai galėtų ir pailsėti, ir užkąsti ar net pašėlti! Jei yra noras, galima šventę pratęsti už papildomą mokestį (teirautis žemiau pateiktu tel.)

Programos metu išmokstami 2-3 šokiai, kurie vėliau pademonstruojami gimtadienio šventės baigiamąjame koncerte.

VAIKŲ PROGRAMA (nuo 5 metų) –  šokių pagrindą sudaro įvairių šokių stiliai – kaip pvz. šiuolaikinis, modernus, klasikinis, džiazinis bei ritminiai ir lotynų amerikos šokiai. Šokio dalis paįvairinama pasitelkiant meninės gimnastikos įrankius: lankus, kaspinus, kamuolius, šokdynes. Visa tai priderinta taip, kad visi vaikai galėtų ir sugebėtų įsitraukti į šokio sūkurį. Net ir tie, kurie niekada dar nešoko!

PAAUGLIŲ PROGRAMA (tas amžius, kai save jau laiko paaugliu) – paaugliams siūlome aktyvią gimtadienio tematiką – pagal šiuolaikinių pop grupių muziką, tokių kaip One Direction, Justin Bieber, Ariana Grande ir kt.  Esant norui, supažindiname ir su gimnastikos priemonėmis: kaspinais, lankais, kamuoliais ir kaip juos naudoti.

Siautulinga VAIKŲ ir PAAUGLIŲ šokių programa su žaidimais ir atrakcijomis – kad šventė būtų dar įspūdingesnė!

Atkreipkite dėmesį, kad esant mišriam vaikų amžiui programa pritaikoma pagal jubiliato metus!

P.S. Mūsų patalpose yra ne tik šokių salė, bet ir jauki poilsio vieta tėveliams, kurie gali stebėti savo vaikučių gimtadienį. Kartais net ir patys įsitraukdami į šokių sūkūrį!

P.P.S. Turime lėkštelių, įrankių, stiklinių. Vaišiname kava ir arbata.

 

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

TAISYKLĖS !

  • Į gimtadienio šventės kainą yra įskaičiuota: privati gimtadienio šventė tik Jums, šokių trenerio paslaugos visą buvimo laiką.
  • Už gimtadienio šventės kokybę atsako šokių studija.
  • Į šventę galima atvykti likus 10 min. iki šventės pradžios.
  • Išvykti prašome ne vėliau kaip 10 min. po šventės pabaigos, kitaip bus taikomas pratęsimo mokestis – 15 eur. už 30min.
  • Už vaikų saugumą balkonėlyje ir nulipimą laiptais iki salės – atsako patys tėveliai, šokių salės erdvėje už vaikus yra atsakingas tuo metu esantis darbuotojas.
  • Susižeidus, užsigavus – prašome apie tai informuoti studijos personalą, kuris suteiks reikiamą pagalbą ar prireikus iškvies specialistus.
  • Valgyti ir gerti galima tik gimtadienio šventimo zonoje, prie minkštos dalies esančio stalo. Dėl pačių vaikų saugumo, kitose patalpose valgyti ir gerti yra draudžiama.
  • Atšaukus ar neatvykus į gimtadienį, užstatas negrąžinamas (išskyrus atskirus atvejus, direktoriaus sprendimu).
  • Linkime be galo aktyvaus ir malonaus laiko pas mus !

Šokių studijos “Ballare Loft” kolektyvas

BALLARE MENIU
MENIU