Apie mus

VšĮ Šokių studija „BALLARE“

VIZIJA

Žavinga profesionalių šokių mokytojų kolektyvu ir patraukli savo interjeru žaliakalnio lofto erdvė,

teikianti vaikams ir suaugusiems aktyvų, sveikatingą bei kokybišką laisvalaikio praleidimą!

MISIJA

• Suteikti judėjimo džiaugsmo.
• Palaikyti fiziškai stiprią sveikatą.
• Įdiegti pasitikėjimo savo fizinėmis jėgomis.
• Suteikti ilgalaikį įkvėpimą mankštai, judesiui, šokiui.
• Ilgai savyje brandintą norą mankštintis ar šokti paversti realybe.

SKLEISTI JUDESIO GROŽĮ, GRAKŠTUMĄ, ELEGANCIJĄ!

FILOSOFIJA

Visi ką nors gali, niekas negali visko. (Carl Schanberg)

Šokių studija “Ballare Loft” – moderni ir patraukli žaliakalnio lofto vieta, skleidžianti šokio bei mankštos kultūrą vaikams ir suaugusiems nuo 2009m.

Lofte vyksta užsiėmimai vaikams ir suaugusiems! Mūsų erdvė nėra didelė ir galbūt tai yra privalumas skleistis jaukumui ir sudaryti mažas užsiėmimų grupes, kad kuo daugiau skirti dėmesio kiekvienam asmeniškai ir kartu visiems bendrai…

“BALLARE LOFT” studijos misija – perteikti judesio grožį, grakštumą, eleganciją be kurio neapsieina mergaitės, vėliau paauglės ir suaugusios moterys🌹 Todėl mūsų šokių pamokos kaip gėlės🌹, kurios dvelkia maloniu, svaiginančiu aromatu ir skleidžiasi tarsi šokdamos jausmingą ir grakštų šokį…

  • Mergaitės lanko šiuolaikinio baleto, meninės ir aerobinės  gimnastikos užsiėmimus, siekdamos būti fiziškai stiprios ir įgyti meninio tobulėjimo pagrindus.
  • Moterys mankštinasi kalanetikos užsiėmimuose siekdamos fiziškai stiprios sveikatos.  Šoka solo latino,  latino fitness bei baleto šokius siekiant patirti judėjimo džiaugsmą.
  • Poriniai šokiai (salsa, bachata, kizomba, valsas, tango ir kt.) suteikia poroms artimesnį ryšį tarpusavyje, atnaujina santykius

⚜️BALLARE LOFT⚜️ VAIKŲ BALETO, GIMNASTIKOS, GIMTADIENIŲ ŠOKIŲ STUDIJA KAUNE

⚜️BALLARE LOFT⚜️ SUAUGUSIŲJŲ BALETO, LATINO, PORINIŲ ŠOKIŲ IR KALANETIKOS STUDIJA KAUNE

Užsukite ir įprasminkite savo buvimą čia ir dabar!

VAIKŲ DALYVAVIMAS KONKURSUOSE

Mūsų studijoje vaikams nėra šimtaprocentinės siekiamybės dalyvauti festivaliuose ar konkursuose. Įgytas šokio žinias panaudojame uždaruose renginiuose bei miesto šventėse, kur nėra vietų skirstymo, vertinimo kriterijų, tik vaikai ir artimiausi žmonės – tėveliai. Šiuo atžvilgiu tai šiek tiek kitokia šokių studija nei įprastos, nes propaguojamas fizinis ir meninis užimtumas kaip kokybiško laisvalaikio praleidimo forma su pasvarstymais ir pasitarimais dėl dalyvavimo konkursuose perspektyvos…

Pagal studijos tikslus, privalomi du vaikų pasirodymai per sezoną – Kalėdinis uždaras vakaras tėveliams “Ballare Kalėdos” ir sezono uždarymo šventė “Šokim į vasarą”, tačiau atsiradus galimybei ir norui įgyti sceninės patirties nevengiame ir organizuojamų konkursų ne tik Kaune, bet ir Palangoje, Vilniuje, Suwalkuose.

SUAUGUSIŲ DALYVAVIMAS RENGINIUOSE

Tradiciškai vykstantys renginiai porinių pramoginių šokių atstovams rudenį – “Rudeninis valsas” bei pavasarį – Tarptautinės šokio dienos minėjimo vakaras. Kasmetinis visuomeninis dalyvavimas “Kauno Hanza dienos” miesto centro širdyje, laisvės alėjoje. O kur dar linksmi ir atpalaiduojantys vakarėliai vykstantys tiek mūsų lofte, tiek bendradarbiaujant su kitomis šokių studijomis!

Moterims, lankančioms kalanetikos užsiėmimus, tradicija tapęs naujametinis renginys – “Sijonuota Kalanetika” ir vasaros atidarymo “kitokia” kalanetikos treniruotė.

ŠOKIŲ STUDIJA “BALLARE LOFT” – vaikams, moterims, poroms!

BALLARE MENIU
MENIU