MERGVAKARIS ŠOKIO RITMU

MERGVAKARIS ŠOKIO RITMU

Mergvakaris kitaip!

Rinktis šią šokių programą verta vien todėl, kad išmokus jūsų pasirinktą šokį LATINO pagrindu, jūs galėsite jei bus noro visos bendrai sušokti per mergvakario vakarėlio tęsinį, ar net per pačias vestuves, taip nustebindamos vakaro svečius!

Į šią 1,5 val programą įeina: 

LATINO ŠOKIAI– tai dominuojantys šokiai energingame mergvakario vakarėlyje, kuriame pajausite kubietišką atmosferą raudonai viliokliškoje prieblandoje ir šoksime SOLO SALSA, BACHATA, REGGAETON šokius! Esant poreikiui vakarėlio kryptis pasikeičia pereinant prie “drąsesnių” judesių, bet taip subtiliai, kad sužavi kiekvieną dalyvę… MOTERIŠKOJI PLASTIKA išmoko tapti tikromis vilioklėmis!

Programa su tam tikrais pailsėjimais gurkšnojant „burbuliukus”, tam tikros atrakcijos, kad pailsėtumėte ir pagal jūsų fizines galimybes parinktas fizinis krūvis!

Ši programa pasireiškia šokių vakarėlio principu. Tai nėra viena bendra šokių treniruotė pusantros valandos, nes mes pirmiausiai mokomės judėti, atrasti savo kūno galimybes, o tik po to šokti ir pasimėgauti teigiamų emocijų pilnais keliais žaidimais! Pertraukos vyksta laisvai, tada kada norisi!

2020 vasaros šokis, kuris visoms teikė malonumą “MAMACITA” – Black Eyed Peas, šiai 2021 m. vasaros mergvakarių topas:

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

BALLARE MENIU
MENIU