MERGVAKARIS ŠOKIO RITMU

MERGVAKARIS ŠOKIO RITMU

Mergvakaris kitaip!

Rinktis šią šokių programą verta, nes pagrindinis argumentas po visko būna: “neįsivaizdavau, kad net medis gali šokti“. Tikrai taip, pas mus vyksta stebuklai, nes šoka visos net ir tos, kurios galvojo jog nešoksiu, nenoriu, nemoku! Mūsų credo – atsipalaiduok ir mėgaukis! O jei norėsite vieno bendro šokio, tai prašom galite bendrai išmokti ir sušokti per vestuves, taip nustebindamos vakaro svečius ir pačios save!

Į šią 1,5 val programą įeina:

LATINO ŠOKIAI– tai dominuojantys šokiai mergvakario vakarėlyje, kuriame pajausite kubietišką atmosferą raudonai viliokliškoje prieblandoje ir šoksime SOLO SALSA, BACHATA, REGGAETON šokius! Esant poreikiui vakarėlio kryptis pasikeičia pereinant prie “drąsesnių” judesių, bet taip subtiliai, kad sužavi kiekvieną dalyvę… MOTERIŠKOJI PLASTIKA išmoko tapti tikromis vilioklėmis šokant su kėdėmis ar be jų!

Programa su tam tikrais pailsėjimais gurkšnojant „burbuliukus”, tam tikros atrakcijos, kad pailsėtumėte ir pagal jūsų fizines galimybes parinktas fizinis krūvis!

Ši programa pasireiškia vakarėlio principu – atsipalaidavimu! Tai nėra vien tik šokių treniruotė pusantros valandos sustojus “šachmatais”, nes mes pirmiausiai mokomės atrasti savo kūno galimybes, išmokstame kūno bangas ir klubų judėjimą įvairiomis kryptimis. O kur dar viso kūno “šeikinimas” priverčiantis aiktelėti suvokiant kokia stipri yra kūno kalba!

  • Šokių vakarėlio pabaigoje pagal jūsų pageidavimą lėtas “drąsus” šokis, tačiau visą programą koreaguojame pagal merginų norus.
  • Pertraukos vyksta laisvai, tada kada norisi!

2023 m. mėgstamiausia daina – SIMPLY THE BEST !!

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

BALLARE MENIU
MENIU