LATINO FITNESS

LATINO FITNESS – TAI SOLO ŠOKIAI MOTERIMS ŠOKTI IR SPORTUOTI !!!

Ritminga latino muzika! Lady styling judesiai! Net 17 šokių per treniruotę! Moteriškumas ir aistra!

II-IV 19.00-19.55 val.

HASTA LA VISTA!

Norisi, kad moterys atėjusios į šiuos užsiėmimus pirmiausiai išmoktų pažinti savo kūno galimybes, nesidrovėtų šokti išraiškingai judinant klubus jei iš pradžių ne taip gaunasi kaip norėtųsi bei šoktų laisvai, nevaržomai nors kartais taip greitai nesiseka įsiminti žingsnelių sekos!

Šie užsiėmimai ypatingi ir tuo, kad prie grupės galima prisijungti bet kada, tačiau žinokite, kad jei jau atvyksite nenorėsite išeiti! 🙂

Latino fitness – moteriškai aistringas ir aktyvus užsiėmimas, skambant latino muzikai naudojant moteriškus judesius: kūno bangas, klubų aštuoniukes, shake body workout (kūno šeikinimas) bei arm dance move (rankų šokių judesiai).

Kviečiame prisijungti ir šokti kartu su malonumu!!!

LATINO FITNESS PROGRAMA – sukurta remiantis tokiais šokiais kaip salsa dance, bachata dance, reggaeton dance ir šokame lady styling pagrindu, atskleidžiant užslėptą moteriškumą arba kitaip dar labiau jį išryškinant! Užsiėmimų metu skamba Lotynų amerikos ritmai prijungiant populiarias latino ir tiesiog populiares šiuo metu grojančias radio hit dainas! Taigi, per šias šokių pamokas keičiasi melodijos, o joms yra pritaikyta lengvai įsimenama choreografija.

LATINO FITNESS GALI ŠOKTI KIEKVIENA! – nesudėtingų choreografijų šokiai, kur lengva įsiminti žingsnelius ir atsipalaidavus judėti pagal muziką. O jei pirmomis treniruotėmis jums per sudėtinga, tiesiog chill ir šokite kaip jums tuo metu norisi! Juk mes susirinkome atsipalaiduoti ir “iššeikinti” visas neigiamas emocijas!

LATINO FITNESS – kas laikosi dietos ir nori sulieknėti, šis užsiėmimas tinka puikiai! Šie šokiai pritaikyti ir toms merginoms ir moterims, kurios nori numesti svorio, nes išeiname laaabai šlapios ir nerealiai laimingos!!!

Įkeliame keletą nuorodų pagal kokią muziką startavome LATINO FITNESS treniruotėse šiame naujame jau 15-ąjame šokių sezone:

  • Sasha Lopez – Vida Linda ft Ale Blake & Angelika Vee
  • Dirty Little Secret – Nora Fatehi x Zack Knight
  • Ula ula – Karol G I La Vida Es Una
  • Lion Fiah & Kybba – Con To ft. Fernandez

LATINO FITNESS trenerė Aiga

BALLARE MENIU
MENIU