LATINO FITNESS

LATINO FITNESS

Tai latino šokių užsiėmimas šokant po vieną – solo,  skambant kruopščiai atrinktai latino muzikai, judant lady styling judesiais, šuoliukų ar strypčiojimų minimaliai, daugiau moteriškumo!

 LATINO FITNESS – TAI SOLO ŠOKIAI MOTERIMS ŠOKTI IR SPORTUOTI !!!

II-IV 19.00-19.55 val. 

HASTA LA VISTA!

 

Norisi, kad moterys atėjusios į šiuos užsiėmimus pirmiausiai išmoktų pažinti savo kūno galimybes, nesidrovėtų šokti išraiškingai judinant klubus.

Apranga: sportinė avalynė, patogūs judesių nevaržantys drabužiai, mažas rankšluostėlis, gertuvė.

Šie užsiėmimai ypatingi ir tuo, kad prie grupės galima bet kada prisijungti !

Latino fitness🌹 – moteriškas ir aktyvus užsiėmimas, skambant latino muzikai, naudojant moteriškus judesius: kūno bangas, klubų aštuoniukes…
Kviečiame prisijungti ir šokti kartu su malonumu🎀

LATINO FITNESS PROGRAMA – sukurta remiantis tokiais šokiais kaip Salsa, Bachata, Reggaeton ir šokame Lady styling pagrindu, daugiau moteriškumo! Užsiėmimų metu skamba Lotynų amerikos ritmai prijungiant populiarias latino radio hit dainas! Taigi, per šias šokių pamokas keičiasi melodijos, o joms yra pritaikyta lengvai įsimenama choreografija.

LATINO FITNESS GALI ŠOKTI VYRESNIO AMŽIAUS MOTERYS! Tai nesudėtingų choreografijų šokiai, kur lengva įsiminti žingsnelius ir atsipalaidavus judėti pagal latino muziką ir ne tik. Jei jausite, jog krūvis per didelis ar gausite pastebėjimą iš trenerės mažinti tempą, tiesiog galima pakeisti judėjimo tempą ir šokti ramiau.

LATINO FITNESS  – kas laikosi dietos ir nori sulieknėti, šis užsiėmimas tinka puikiai! Šie šokiai pritaikyti ir toms moterims, kurios nori numesti svorio, ir toms, kurios nori tiesiog išmokti šokti. Smagumas yra tas, kad išmoktus judesius galėsite pritaikyti ir šokat su partneriu, ir šokant atskirai poroje!

LATINO ŠOKIŲ PROGRAMOS TOPAS – FULANITO !

 

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

[/mk_fancy_title]

+370 683 86398

BALLARE MENIU
MENIU