BALETAS SUAUGUSIEMS

BALETO PAMOKOS

ŠOKIS-SPORTAS-TEMPIMAS

Šiuos užsiėmimus gali lankyti moterys nepriklausomai nuo amžiaus, kūno sudėjimo ar kūno lankstumo!

PRATIMAI NESUDĖTINGI, BET POVEIKIS DIDŽIULIS!

Baleto judesiai atliekami ant grindų (par terre), prie baleto atramos (barre) ir judant erdvėje.

PENKTADIENIAIS (Nuo 2024.01.12) *** 17:30 val. ***

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

  • Jei Jums patinka rami aplinka, kurioje vyrauja pilnas susikaupimas ties kiekvienu judesiu…
  • Jei Jūs turite svajonę išbandyti treniruotę prie baleto atramų…
  • Jei Jūs norite sujungti vienoje treniruotėje tempimo, šokio, lankstumo pratimus…

Tai BALETO PAMOKOS užsiėmimas kaip tik Jums!

Po greito laiko pagerės laikysena ir pradės nykti osteochondrozė, sutvirtės pilvo raumenys ir sėdmenys, tapsite lankstesne, visame kūne pajausite lengvumą. Atliekant baleto pratimus, vienu metu dirba visi pagrindiniai kūno raumenys. Tai didelis baleto privalumas ir pagrindinis skirtumas nuo kitų šokių, kur prie vienos grupės raumenų įtampos, kitos kūno dalys neįtraukiamos.

KLASIKINIO BALETO užsiėmimai veikia ne tik kūną, bet ir smegenis, lavina erdvinį mąstymą, dėmesio koncentraciją. Sąnariai ir stuburas tampa lankstesni, taip pagerindami jūsų savijautą net ir buityje. Mankštos metu dirba visas žmogaus raumenynas, pradedant pėdos, kojų, dubens srities, pilvo, nugaros, rankų ir baigiant kaklo raumenimis, to pasekoje gerėja laikysena, judesių koordinacija.

BALETO PAMOKOS STRUKTŪRĄ SUDARO:

  • Judesiai ant žemės. Tai grupė judesių paruošiančių kūną šokiui. Judesiai atliekami ant žemės (par terre) padeda išlaikyti tiesų stuburą, taisyklingą pečių ir klubų liniją, teisingą kojų/pėdų verstumą.
  • Vėliau atliekama pratimų grupė prie atramos (barre) bei salės viduryje. Nemaža dalį sudaro ir nesudėtingų šuolių bei sukinių grupės, kurios yra parenkamos ir pritaikomos pagal kiekvieno kūno galimybes.
  • Pamokos pabaigoje atliekami pilvo preso stiprinimo bei tempimo pratimai.

Viso užsiėmimo metu skamba harmoninga klasikinė bei šiuolaikinių kūrėjų muzika, jaukioje ir ramioje aplinkoje…

Tai grakšti ir elegantiška sporto rūšis, lavinanti ir stiprinanti visą kūną. Pratimai – nesudėtingi, judesių amplitudė – maža, bet poveikis didžiulis. Vienos treniruotės metu galima ir pašokti, ir pasportuoti, ir ištempti raumenis. Reguliariai mankštinantis jau po mėnesio kūnas tampa akivaizdžiai grakštesnis ir tvirtesnis.

 

BALLARE MENIU
MENIU