2018-09-02 LATINO DANCE FITNESS – šokiai po vieną!

LATINO DANCE FITNESS – šokiai po vieną!

! LATINO DANCE FITNESS – TAI ŠOKIAI MOTERIMS IR ŠOKTI, IR SPORTUOTI !

NAUJAS SEZONAS NUO RUGSĖJO 4d. ir vyks antradieniais ir ketvirtadieniais 19.30val.!

Prisijungti galite bet kada, bet visada lengviau lankant nuo pradžių 😊

 

LATINO DANCE FITNESS – sukurta remiantis tokiais šokiais kaip salsa, bačiata (bachata), regetonas (reggaeton), strip plastika. Užsiėmimų metu skamba visa tai, kas susiję su Lotynų amerikos ritmais ir pagal radio muziką, kas populiarumo viršūnėse!  Taigi, per šias šokių pamokas keičiasi šokių ritmai, keičiasi melodijos ir joms yra pritaikyta lengvai įsimenama choreografija.

LATINO DANCE FITNESS GALI ŠOKTI VYRESNIO AMŽIAUS MOTERYS! Tai nesudėtingų choreografijų šokiai, kur lengva įsiminti žingsnelius ir atsipalaidavus judėti pagal latino muziką ir ne tik. Jei jausite, jog krūvis per didelis ar gausite pastebėjimą iš trenerės mažinti tempą, tiesiog galima pakeisti judėjimo tempą ir šokti ramiau.

LATINO DANCE FITNESS  – kas laikosi dietos ir nori sulieknėti, šis užsiėmimas tinka puikiai! Šie šokiai pritaikyti ir toms moterims, kurios nori numesti svorio, ir toms, kurios nori tiesiog išmokti šokti. Smagumas yra tas, kad išmoktus judesius galėsite pritaikyti ir šokat su partneriu, ir šokant atskirai poroje!

Jokios registracijos, atvykstat ir šokat!

BALLARE MENIU
MENIU
PortDeBrasPoriniai sokiai