2018-08-20 Port De Bras (baleto pagrindai)

Port De Bras

Kviečiame išbandyti užsiėmimą – Port De Bras (baleto pagrindai)

Kas tai – Port De Bras?

Port De Bras – tai nauja šokių treniruotė, susidedanti iš baleto, modernaus, jazz šokio choreografijų ir tempimo pratimų. Port De Bras – originali mokymo programa, kuri remiasi judėjimo plastika, koordinacija, pratimais laikysenai ir lankstumui gerinti, taip pat ir jėgos pratimų kompleksais.

Šios treniruotės naudingos ne tik kūnui, bet ir vidinei, psichologinei būsenai: plastika, dinamika, koordinacija, grakštus judesys, vidinė harmonija, nuostabi muzika, moteriškumas, stangrus kūnas ir nuostabus jausmas po treniruotės.

Port De Bras puikiai tinka tiek, norinčioms atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų, tiek ir kiekvienai, kuri nori sustiprinti kūną ir tuo pačiu atsipalaiduoti. Šios treniruotės naudingos ne tik kvėpavimo ir kraujotakos sistemai, bet ir tuo, jog žmogus pradeda suvokti erdvę, laisviau joje juda.

Idėjos autoriai – Vladimir Snezhik (Rusija) ir Julio Papi (Julio Dieguez Papi, Ispanija). Port De Bras [iš prancūzų kalbos porter – nešti ir bras – ranka] reiškia suderintus rankų, kojų, galvos ir korpuso judesius. Port De Bras yra registruotas prekinis ženklas daugiau nei 30 pasaulio šalių. Port De Bras programa buvo sėkmingai pristatyta prestižinėse Europos ir Azijos konvencijose ir jau įgijo didžiulį pasisekimą visame pasaulyje.

PortDeBras

Kaip vyksta Port De Bras treniruotė?

Ši treniruočių sistema nereikalauja specialaus pasiruošimo, todėl Port De Bras yra tinkama tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems lankytojams. Tai funkcionali treniruotė visam kūnui. Pagrinde susidedanti iš įvairių dinaminio tempimo kompleksų, balanso, natūralių žmogaus judesių, bei pratimų, lankstumui ir laikysenai gerinti, atliekamų ant kilimėlio ir judant erdvėje. Sulipdžius judesius, treniruotė tampa panaši į šokį. Nors treniruotė dinamiška, tačiau pulsas pakyla nežymiai, todėl treniruotės metu organizmas dirba riebalų deginimo zonoje.

Mielos, moterys, kas “myli” baletą, modern dance išraiškos šokį, tai ši Port De BRas šokio rūšis gali būti naujas atsipalaidavimo būdas jūsų gyvenime.

Ateikite, Rugsėjo 21d. 18.00val. į šokių studiją “Ballare Loft“ naujai išbandyti, atrasti ar papildyti save…

Būtina registracija: https://www.ballare.lt/registracija/

Pasiteiravimas tel. +370 683 86398

www.ballare.lt

BALLARE MENIU
MENIU
Kalanetika su vaikaisLatino dance fitness