2023-11-10 GIMNASTIKA IR ŠOKIS – NAUJA VAKARINĖ GRUPĖ VAIKAMS KAUNE

GIMNASTIKA IR ŠOKIS
Iš karto sakome, jog į šiuos užsiėmimus atrankos nėra, nes tai ne varžybinės grupės! Sportuojame, kad sustiprinti raumenukus, išmokti įdomių triukų, lankstumo pagrindų ir dalyvaujame mėgėjų gimnastikos varžybose bei žinoma pasirodome scenoje šokių konkursuoe free style, show dance arba šiuolaikinio šokio kategorijose.

Kas tai per užsiėmimai GIMNASTIKA IR ŠOKIS –  tai šiuolaikiniai šokiai paremti meninės gimnastikos elementų atlikimo technikos pagrindu!

  • Per šiuos užsiėmimus paįvairinimui naudojame gimnastikos kaspinus, lankus, kamuoliukus, virvutes.
  • Daugelį gąsdina žodis “gimnastika”, nes asocijuojasi su lankstumu, kad mergaitė jau turi būti lanksti, daryti špagatą, virvutę, tiltelį. Stop! Mes ne varžybinės grupės, mes dalyvaujame šokių konkursuose “free style” kategorijoje ir viso to lankstumo mokomės per užsiėmimus!
  • Taip pat per gimnastikos užsiėmimus ugdoma: plastika, pasitempimas, taisyklinga laikysena, pusiausvyra, gebėjimas kuo greičiau orientuotis erdvėje. Fizinių pratimų pagalba sukuriamas raumenynas, padėsiantis sutvirtinti kūną, ypač stiprėja čiurnos raiščiai, nes daug dėmesio skiriama patemptai pėdutei. To pasekoje, vaikai pradeda taisyklingiau statyti pėdą. Didelis dėmesys taisyklingai laikysenai!
  • Mergaitės išmoks taisyklingai atlikti tokius pratimus: špagatas, virvutė, tiltelis, žvakutė, žuvytė, įvairūs kūlversčiai, apsivertimai bei sukiniai.

 

GIMNASTIKA IR ŠOKIS

Pirmadieniais/trečiadieniais

17:50-18:45 val. (6-9m.)  *Trenerė Ugnė

Antradieniais ir ketvirtadieniais

16:00-16:55 val. (9-13) *Trenerė Ugnė

17:00-17:55 val. (6-9 m.) *Trenerė Ugnė

 

GIMNASTIKA IR ŠOKIS – SPORTAS, ŠOKIS, LANKSTUMAS VIENAME!

BALLARE MENIU
MENIU