2023-09-22 ŠIUOLAIKINIAI ŠOKIAI VAIKAMS KAUNE

ŠIUOLAIKINĖ MUZIKA – DŽIAZO ŠOKIS (JAZZ DANCE) – GIMNASTIKOS TRIUKAI ir visą tai vyksta per ŠIUOLAIKINIŲ ŠOKIŲ PAMOKAS.

ŠIUOLAIKINIAI ŠOKIAI – pagal naujausių dainų tendencijas yra kuriami gražūs mergaitiški šokiai, kuriuose akcentuojamas tiesios, o ne susikūprinusios nugaros samprata!

Per šiuos šiuolaikinius šokius išmokstama pajausti savo kūną ir jį valdyti įvairiomis rankų, sukinių, šuolių bei patemptų pėdų technikomis!

Priimame naujus narius pagal amžių iki Spalio 15 d.

Daugiausiai dėmesio skiriama populiariausioms dainoms, kurios tiesiog pačios verčia šokti! Kartu su trenere išmokstami populiariausi šiuo metu šokių judesiai, kuriuos dažniausiai matome šokių vaizdo klipuose, soc. tinkluose ar programėlėse sujungiant su šokių mix’u – baletas, džiazas, military, pomp ar net šiek tiek pop dance šokių judesių!

Tai gi šiuose šokių pamokose nėra kada nuobodžiauti – po aktyvių šokių yra akcentuojami tempimo ir gimnastikos lankstumo pratimai, kurie gerina bendrą fizinę būklę ir stiprina raumenukus. Šokiais lavinama atmintis, pasitikėjimas savimi, kūrybiškumas ir sceniškumas, kas be ko ir disciplina!

Šiuolaikinių šokių pamokose šypsena tikrai nedins, nes tokie aktyvūs šokiai yra ritmiški ir dažnai naudojami suplojimai!

ŠIUOLAIKINIAI ŠOKIAI – nėra konkretaus stiliaus šokiai. Kaip minėjome susipina tiek džiazo, tiek pop dance, tiek gimnastikos šokiai!

BALLARE MENIU
MENIU