2022-03-30 AEROBINĖ/ŠOKIŲ GIMNASTIKA KAUNE

AEROBINĖ/ŠOKIŲ GIMNASTIKA – naujausia gimnastiskos sporto šaka, kuri reikalauja gebėjimo pagal muziką atlikti didelio intensyvumo aerobikos judesius, jungiant juos su statinės ir dinaminės jėgos, šuolių, lankstumo bei pusiausvyros pratimais. Aerobinė gimnastika lavina aerobinę ir anaerobinę ištvermę, šoklumą, lankstumą, jėgą, gerina judesių koordinaciją. Lavinamoji gimnastika nukreipta į harmoningą fizinį vystymąsi, nes šis sportas pagerina bendrą fizinį pajėgumą, stiprina visas raumenų grupes, lavina koordinaciją, lankstumą, formuoja gražią, taisyklingą laikyseną.

Gimnastikos užsiėmimuose mergaitės mokinamos plastikos, pasitempimo, taisyklingos laikysenos, lavinamas jų lankstumas, pusiausvyra, gebėjimas kuo greičiau orientuotis erdvėje.

Tai fizinio aktyvumo ugdymas, lankstumo ir cardio treniruotės per įvairius šuoliukus, šuolius, kūlversčius, šokio judesius bei įdomių gimnastikos elementų atlikimą, jų techniką.
Gimnastikos fizinių pratimų pagalba sukuriamas raumenynas, padėsiantis sutvirtinti kūną, to pasekoje krypstančios pėdos į vidų nenoriai, bet po truputį pasiekia teisingą padėtį!

Į šią grupę priimamos 9-13 m. ir 6-9 m. mergaitės ir atrankos nėra, nes tai ne varžybinė grupė, o kaip būrelis siekiant pasirodyti šokių konkursuose. Tačiau neatmetama galimybė imlesnėms mergaitėms sudalyvauti ir aerobinės gimnastikos varžybose!

AEROBINĖ/ŠOKIŲ GIMNASTIKA vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais 16:00-16:55 val. (9-13m.) ir 17:00-17:55 val.  (6-9 m.)

BALLARE MENIU
MENIU