2019-08-13 BALETO PAMOKOS MOTERIMS NUO RUDENS

BALETAS MOTERIMS
„BALETAS MOTERIMS” šokių pamokas gali lankyti visi norintys, nepriklausomai nuo amžiaus, lyties ar kūno sudėjimo…

LANKSTUMAS – GRACIJA – LENGVUMAS

PIRMADIENIAIS IR TREČIADIENIAIS 19.15 val.

Manau pirmiausia Jūsų galvose šmėstelėjusi mintis yra „vaikystės svajonė šokti baletą, bet juk neturiu tam duomenų” – atspėjome? Tai tikra netiesa, nes BALETAS SUAUGUSIEMS šokių programa ir yra specialiai pritaikyta mėgėjams, pradedančiųjų lygyje, o ne profesionalams.

„BALETAS MOTERIMS“ šokiai veikia ne tik kūną, bet ir smegenis, lavina erdvinį mąstymą, dėmesio koncentraciją. Sąnariai ir stuburas tampa lankstesni, taip pagerindami jūsų savijautą, net ir buityje. Klasikinio šokio pamokos metu dirba visas žmogaus raumenynas, pradedant pėdos, kojų, dubens srities, pilvo, nugaros, rankų ir baigiant kaklo raumenimis, to pasekoje gerėja laikysena, judesių koordinacija.

„BALETAS MOTERIMS“ šokių pamokos struktūrą sudaro:

Judesiai ant žemės. Tai grupė judesių paruošiančių kūną klasikiniam šokiui. Judesiai atliekami ant žemės padeda išlaikyti tiesų stuburą, taisyklinga pečių ir klubų liniją, taisyklingai atlikti tik klasikiniam šokiui būdingus judesius (teisingas kojų/pėdų verstumas).
Vėliau atliekama pratimų grupė atsistojus prie atramos, bei salės viduryje. Nemaža dalį klasikinio šokio pamokos sudaro ir šuolių, bei sukinių grupės, kurios bus parenkamos ir pritaikomos fizinėms grupės narių galimybėms.
Pamokos pabaigoje atliekami tempimo pratimai. Visos pamokos metu skamba harmoninga klasikinė bei šiuolaikinių kūrėjų muzika.

BALLARE MENIU
MENIU