ŽAIDŽIAME GIMNASTIKĄ

ŽAIDŽIAME GIMNASTIKĄ

Vaiko kūno galimybių suvokimas per meninę gimnastiką🎀

“ŽAIDŽIAME GIMNASTIKĄ” (3-5m.) treniruotės NEVYKSTA SPALIO MĖNESĮ, tačiau vyksta registracija į LAPKRIČIO MĖNESIO užsiėmimus!

Būtina registracija registracijos skiltyje!

Tai tiesios nugarytės, taisyklingų pėdučių padėties bei lankstumo paieškos!

 

“ŽAIDŽIAME GIMNASTIKĄ” – tai fizinio aktyvumo ugdymas per šuoliukų, kūlversčių bei įdomių gimnastikos elementų atlikimą, jų techniką, naudojant gimnastikos priemones: kaspinus, lankus, kamuoliukus, virvutes. Visą tai padaro meninės gimnastikos užsiėmimą daug daug įvairesnį ir įdomesnį!

Gimnastikos užsiėmimuose vaikai mokomi pačių svarbiausių pradmenų nuo kurių prasideda pati gimnastika. Užsiėmimo metu mergaitės mokinamos plastikos, pasitempimo, taisyklingos laikysenos, lavinamas jų lankstumas, pusiausvyra, gebėjimas kuo greičiau orientuotis.

Gimnastikos fizinių pratimų pagalba sukuriamas raumenynas, padėsiantis sutvirtinti kūną, to pasekoje krypstančios pėdutės į vidų nenoriai, bet po truputį pasiekia teisingą padėtį! Po pradmenų išmokimo toliau mokomasi valdyti gimnastikos įrankį. Tai užsiėmimas, kuris atneš Jūsų vaikui pažinimo džiaugsmo!

Į šią grupę atrankos nėra, nes tai ne varžybinė grupė, o tiesiog sporto/šokio būrelis.

“ŽAIDŽIAME GIMNASTIKĄ” pamokėlėse vaikai mokysis tiek  sporto, tiek šokio, tiek akrobatikos pagrindus. Šokant atliekami pasikartojantys judesiai pagerina raumenų tonusą, koordinaciją, “ištaiso” blogą laikyseną, pėdučių verstumą į vidų.

“ŽAIDŽIAME GIMNASTIKĄ” pamokėlės susideda:

  • iš apšilimo dažniausiai judant ratuku;
  • meninės gimnastikos technikos pratimų erdvėje;
  • tempimo judesių ant žemės (par terre);
  • choreografijos mokymosi.

“ŽAIDŽIAME GIMNASTIKĄ” pamokėlės skirtos 3-5 metukų vaikams, kurie mokysis ne tik meninės gimnastikos meno, bet ir saviugdos, disciplinos, valdyti emocijas. Vaikučiai ne tik išsikraus fiziškai, bet ir išmoks reikšti savo nuotaiką ir jausmus. Meninis ugdymas yra labai svarbus vaiko asmenybei, nes tobulina socialinius ir bendravimo įgūdžius. Fizinę sveikatą: lankstumą, fizinę jėgą, ištvermę.

APRANGA: juodos češkės (galimybė įsigyti vietoje), juodas triko ilgomis rankovėmis (galimybė įsigyti vietoje), timputės arba pėdkelnės jūsų norimos spalvos.

Susitinkame vieną kartą per savaitę, penktadieniais nuo 17.00 val.

Vaikučiams meninės gimnastikos žinias perteiks trenerė Ugnė, kuri šiuo metu studijuoja Lietuvos Sporto Universiteto Kineziterapijos kurse, 13 metų užsiimanti menine gimnastika, sporto mokyklos “Startas” buvusi sportininkė, šiuo metu šokanti šiuolaikinių šokių studijoje “Vėtra” ir turinti sportinės patirties sporto stovyklose.

vc_column_text]

“ŽAIDŽIAME GIMNASTIKĄ” (3-5m.) treniruotės NEVYKSTA SPALIO MĖNESĮ, tačiau vyksta registracija į LAPKRIČIO MĖNESIO užsiėmimus!

Būtina registracija registracijos skiltyje!

BALLARE MENIU
MENIU