SOLO LATINO

SOLO LATINO

RELAKSACIJA. MOTERIŠKUMAS. GRAKŠTUMAS.

SOLO LATINO

Tai šokių pamokos merginoms ir moterims su profesionaliu pramoginių šokių treneriu Aleksandru. Šoksime salsa, bachata, cha cha cha, rumba ir kitus latino šokius. Naujos choreografijos, “Lady styling’o“ subtilybės, galimybės tobulėti, pagal norą ir sudalyvauti solo varžybose.

Šios šokių pamokos naudingos ne tik grakščiam kūnui, bet ir vidinei, psichologinei būsenai: plastika, dinamika, koordinacija, grakštus judesys, vidinė harmonija, nuostabi muzika, stangrus kūnas ir nuostabus jausmas po užsiėmimo.

SOLO LATINO tinka kas nori sustiprinti kūną ir tuo pačiu lėtesniu tempu išmokti choreografiją.  Tai audinga ne tik kvėpavimo ir kraujotakos sistemai, bet ir tuo, jog žmogus pradeda suvokti erdvę, laisviau joje juda, o judesiu paleisime nereikalingas emocijas…

SOLO LATINO pamokų metu koncentruosimės į konkrečią tos dienos šokio choreografiją, kurios mokinsimės žingsnelis po žingsnelio, atkreipiant dėmesį į detales.  Šokių pamokos kas kart bus sskirtingos, nes mokysimės skirtingus šokius, tad šios pamokos niekuomet neatsibos! Todėl visas merginas ir moteris kviečiame du kartus per savaitę, antradieniais ir ketvirtadieniais 20.00 val. atrasti laiko sau ir užsimiršti judesio pasaulyje…

Kaip vyksta SOLO LATINO šokių pamoka?

Ši treniruočių sistema nereikalauja specialaus pasiruošimo, nes kiekvienas šokis mokinamas iš pagrindų, todėl yra tinkama tiek pradedančioms, tiek pažengusioms merginoms.. Pagrinde susidedanti iš įvairių pramoginių bei socialinių šokių atliekamų judant erdvėje.

SOLO LATINO šokių pamokos vyksta pirmadieniais ir trečiadieniais 20.00-20.55 val.

Būtina registracija prieš atvykimą: https://www.ballare.lt/registracija/

BALLARE MENIU
MENIU