SOLO LATINO

SOLO LATINO

RELAKSACIJA. MOTERIŠKUMAS. GRAKŠTUMAS.

SOLO LATINO

Visoms moterims yra įprasta, kad šias šokių pamokas veda moteris ir neįsivaizduojame, kad gali būti kitaip, tiesa? Turime jums siurprizą, kad jūs šoksite su profesionaliu pramoginių šokių treneriu Aleksandru!

Šoksite salsa, bachata, cha cha cha, rumba ir kitus latino šokius. Moteriškos choreografijos, “Lady styling“ subtilybės, galimybės tobulėti, pagal norą sudalyvauti solo varžybose!

SOLO LATINO šokių pamokos naudingos ne tik grakščiam kūnui, bet ir vidinei būsenai!

Plastika, dinamika, koordinacija, grakštus judesys, vidinė harmonija, nuostabi muzika, stangrus kūnas ir nuostabus jausmas po užsiėmimo.

SOLO LATINO tinka kas nori sustiprinti kūną ir tuo pačiu lėtesniu tempu ir smulkmeniškai išmokti choreografiją narpliojant kiekvieną judesiuką!  Tai naudinga ne tik kvėpavimo ir kraujotakos sistemai, bet ir tuo, jog žmogus pradeda suvokti erdvę, laisviau joje juda ir patogiau jaučiasi, o judesiu visada įmanoma “paleisti” nereikalingas emocijas…

Solo latino merginos sudalyvavo uždaroje studijos šventėje nors jų patirtis vos keli mėnesiukai. Įvertinkite video!

SOLO LATINO pamokų metu koncentruojamės į konkrečią tos dienos šokio choreografiją, kurią mokinamės žingsnelis po žingsnelio, atkreipiant dėmesį į detales!  Šokių pamokos kas kart skirtingos, nes mokomės skirtingus šokius, tad šios pamokos niekuomet neatsibos! Todėl visas merginas ir moteris kviečiame du vakarus per savaitę atrasti laiko sau ir užsimiršti rūpesčius ir kasdienybės nuobodulį judesio pasaulyje…

Kaip vyksta SOLO LATINO šokių pamoka?

Ši treniruočių sistema nereikalauja specialaus pasiruošimo, nes kiekvienas šokis mokinamas iš pagrindų, todėl yra tinkama tiek pradedančioms, tiek pažengusioms merginoms.

SOLO LATINO šokių pamokos 15-ąjame sezone pirmadieniais ir trečiadieniais

*** 20.00 val. ***

BALLARE MENIU
MENIU