ŠIUOLAIKINIAI ŠOKIAI

ŠIUOLAIKINIAI ŠOKIAI

Pagal šiuolaikinę muziką šokami šokiai, kuriuose vyrauja jazz dance sukiniai, šuoliai, triukai!

ŠIUOLAIKINIAI ŠOKIAI

pirmadieniais ir trečiadieniais

*** 16.00-16.55 val. *** ( 7+ m.)

ŠIUOLAIKINĖ MUZIKA – DŽIAZO ŠOKIS (JAZZ DANCE) – GIMNASTIKOS TRIUKAI

ŠIUOLAIKINIAI ŠOKIAI – pagal naujausių dainų tendencijas yra kuriami gražūs mergaitiški šokiai, kuriuose akcentuojamas tiesios, o ne susikūprinusios nugaros samprata! Kodėl svarbu taisyklinga laikysena? Susikūprinę vaikai dažniau serga bronchitu ar kitomis kvėpavimo ligomis, kadangi pilvo organai yra suspausti, gali tekti ateityje susidurti su virškinimo trakto problemomis. Bet juk mes čia ne apie ligas 🙂

Mes apie tai, kad per šiuos šiuolaikinius šokius išmokstama pajausti savo kūną ir jį valdyti įvairiomis rankų, sukinių, šuolių bei patemptų pėdų technikomis!

Daugiausiai dėmesio skiriama populiariausioms dainoms, kurios tiesiog pačios verčia šokti! Kartu su trenere išmokstami populiariausi šiuo metu šokių judesiai, kuriuos dažniausiai matome šokių vaizdo klipuose, soc. tinkluose ar programėlėse sujungiant su šokių mix’u – baletas, džiazas, military, pomp ar net šiek tiek pop dance šokių judesių!

Tai gi šiuose šokių pamokose nėra kada nuobodžiauti – po aktyvių šokių yra akcentuojami tempimo ir gimnastikos lankstumo pratimai, kurie gerina bendrą fizinę būklę ir stiprina raumenukus. Šokiais lavinama atmintis, pasitikėjimas savimi, kūrybiškumas ir sceniškumas, kas be ko ir disciplina!

Šiuolaikinių šokių pamokose šypsena tikrai nedins, nes tokie aktyvūs šokiai yra ritmiški ir dažnai naudojami suplojimai!

ŠIUOLAIKINIAI ŠOKIAI – nėra konkretaus stiliaus šokiai. Kaip minėjome susipina tiek džiazo, tiek pop dance, tiek gimnastikos šokiai!

ŠOKIAI gerina kvėpavimo sistemos darbą, ištvermę, sustiprina viso kūno raumenukus, suteikia galimybę kūrybiškai mąstyti atliekant įdomius šokio junginius!

ŠOKIAI priartina prie kūrybinės laisvės, kurios mokys trenerė *Gustė*.

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

BALLARE MENIU
MENIU