POP DANCE

POP DANCE

Tai madingiausių šokių kokteilis!
NAUJA GRUPĖ FORMUOJAMA

POP DANCE  – tai energingi šokiai, kai susipyna keli šokių stiliai! Šokama pagal tuo metu madingiausią muziką skambančią radio hituose ar paauglių mėgstamoje Tic Toc programėlėje. Nevengiame ir pratimų stiprinančių kūno raumenyną, kad taisyklingai ir gražiai galėtume atlikti judesius.

POP DANCE ŠOKIAI – skirti paauglėms (13-16m.), kurios nori išmokti choreografijas pritaikančias šokti vakarėliuose.

Vienas iš POP DANCE šokių yra VOGUE stilius, kai akcentuojami staigūs rankų judesiai nuolat kintantys į lėtesnius – vėl staigesnius.

Kitas šokis – DANCEHALL  afrikietiško stiliaus  moteriškai energingi judesiai su kūno judinimu – purtimu “shake” laisvu stiliumi ir kūno bangavimu.

Trečias POP DANCE šokių kokteilio šokio žanras – WAACKING. Tai  elegantiški rankų judesiai, kūno bangavimas, grakštus vaikščiojimas.

POP DANCE šokių išskirtinumas – šokių praktikos įvairovė! Mes nedarome tų pačių judesių kiekvieną treniruotę, šokių stiliai keičiasi. POP DANCE yra didžiulė įvairovė!

  • VOGUE
  • DANCEHALL
  • WAACKING

POP DANCE šokių treniruotėms geriausiai tinka judesių nevaržanti apranga, lengvi kedukai. Užsiėmimų metų svarbu atsipalaiduoti..

APIE POP DANCE ŠOKIŲ TRENERĘ

Šokio udesiu domiuosi nuo vaikystės. Nuolat mokiausi tai šiuolaikinio šokio, tai baleto ar latino šokių technikos. Gilinau žinias specializuotuose seminaruose, net pati jau mokykloje vesdavau šokių pamokas kitiems mokiniams.

  • GRETA studijuoja šokio ir teatro pedagogiką Vytauto Didžiojo Universitete. Ji 10 metų šoko choreografijos studijoje ,,Aušrelė“, kurioje mokėsi baleto bei šiuolaikinio šokio, dalyvavo konkursuose, festivaliuose ne tik Lietuvoje, bet ir Rusijoje, Kroatijoje, Lenkijoje, Latvijoje. Vaikų ir jaunimo tautinių šokių ansamblyje ,,Šėltinis“, mokėsi lotynų Amerikos šokių pagrindų, buvo Šiaulių orkestro šokėjų palaikymo grupės narė. Dalyvavo seminaruose su užsienio choreografais iš Joffrey Ballet kompanijos Niujorke, „MOVETHECOMPANY“ įkūrėju Kanadoje taip plėsdama savo choreografines žinias.

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

P.S. POP DANCE šiuo metu vyksta registracija info@ballare.lt, tačiau planuose startas VASARIO MĖNUO 16.00 val.

BALLARE MENIU
MENIU