MENINĖ/ŠOKIŲ GIMNASTIKA

MENINĖ GIMNASTIKA

Į meninę gimnastiką priimame visas mergaites norinčias pasportuoti ir kartu pašokti – jokios atrankos! Atrankos nėra, nes tai ne varžybinės grupės, sportuojame, kad sustiprinti raumenukus, išmokti įdomių triukų ir dalyvaujame šokių konkursuoe free style arba šiuolaikinio šokio kategorijose. Dėl šios priežasties, kad būtų aiškiau ir vadiname MENINĖ/ŠOKIŲ GIMNASTIKA.

Meninė/šokių gimnastika skirstoma pagal amžių į 2 grupes!

 Pirmadieniais ir trečiadieniais 

16.00-16.55val. (7-10 m.)

 17.00-17.55val. (5-7 m.)

MENINĖ/ŠOKIŲ GIMNASTIKA – SPORTAS, ŠOKIS, LANKSTUMAS VIENAME!

TRUMPAI APIE UŽSIĖMIMUS:
 • MENINĖ GIMNASTIKA –  orientuota į gimnastikos elementų atlikimą, jų techniką, naudojant gimnastikos inventorių ir priemones: kaspinai, lankai, kamuoliai, šokdynės, čiužiniai atliekant sudėtingesnius elementus. Gimnastikos užsiėmimuose vaikai mokomi pačių svarbiausių pradmenų nuo kurių prasideda pati gimnastika: plastikos, pasitempimo, taisyklingos laikysenos, lavinamas jų lankstumas, pusiausvyra, gebėjimas kuo greičiau orientuotis. Fizinių pratimų pagalba sukuriamas raumenynas, padėsiantis sutvirtinti kūną, nes mokoma taisyklingai atlikti tokius pratimus: špagatas, virvutė, tiltelis, žvakutė… Po pradmenų išmokimo toliau mokomasi valdyti gimnastikos įrankius. Tai užsiėmimas, kuris atneš Jūsų vaikui pažinimo džiaugsmo! Į gimnastikos užsiėmimus atrankos nėra, nes tai ne varžybinės grupės, o tiesiog sporto/šokio būrelis su galimybe dalyvauti miesto šventėse, festivaliuose Kaune ir uždarose studijos vakarėliuose.
 • Vaikui FIZINIS aktyvumas reikalingas lygiai tiek pat, kiek maistas ir oras. Tai ypač svarbu IKIMOKYKLINIO amžiaus vaikams, kurie intensyviai auga ir tobulėja. Laikoma, kad JUDĖJIMAS yra pagrindinis biologinis žmogaus raidos veiksnys, skatinantis organizmo VYSTYMĄSI. Judant gerėja žmogaus motorika ir fiziniai gebėjimai.
  GIMNASTIKA turi daug privalumų, tiek žmogaus kūnui, tiek ir psichologijai.
  🎀 GIMNASTIKA gerina vaikų fizinį pasiruošimą:
  lankstumą, koordinaciją, jėgą, judrumą ir žinoma grakštumą ir visą tai atsiskleidžia per mūsų studijoje vykstančias meninės gimnastikos treniruotes su TRENERĖMIS MIGLE ir UGNE🎀
  🦋LANKSTUMAS yra pirminis gimnastikos faktorius. Pagerinus lankstumą efektyviai sumažėja tikimybė gauti traumas kasdieniniame gyvenime.
  🦋KOORDINACIJA – tai įvairūs gimnastikos sukiniai, pusiausvyros pratimai atliekami su lankais ir kamuoliukais. Pusiausvyra yra koordinacijos rūšis ir jei ugdome ją, tai vaikai geba išlaikyti kūną taisyklingoje padėtyje stovint, judant bei susigaudyti erdvėje įvairiomis kryptimis.
  🦋JĖGA – tai gimnastikos pratimai, stiprinantys vaiko kaulus ir raumenis atliekant pratimus ant žemės: kūlversčiai, pilvo preso stiprinimo, rankų prisitraukimai, atsilenkimai. Įvairūs šuoliukai, sukiniai, pasisukimai.

 

 • PRIĖMIMAS Į GIMNASTIKOS GRUPES:
 • Naujos grupės sudaromos rugsėjo ir sausio mėnesiais arba priimame ir sezono viduryje atsilaisvinus vietai.
 • Vaikučių amžius suskirstytas grupėmis: (4-6m.), (7-10m.)
 • Grupėse sportuoja iki 15 vaikų.
 • Treniruočių apranga: juodas triko (galimybė įsigyti vietoje), juodos “češkės” (galimybė įsigyti vietoje), pėdkelnės ar tympos – spalva nesvarbu.

GIMNASTIKOS TRENERĖ UGNĖ

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

BALLARE MENIU
MENIU