GIMNASTIKA IR ŠOKIS

GIMNASTIKA IR ŠOKIS
Iš karto sakome, jog į šiuos užsiėmimus atrankos nėra, nes tai ne varžybinės grupės! Sportuojame, kad sustiprinti raumenukus, išmokti įdomių triukų, lankstumo pagrindų ir dalyvaujame mėgėjų gimnastikos varžybose bei žinoma pasirodome scenoje šokių konkursuoe free style, show dance arba šiuolaikinio šokio kategorijose.
DALYVAVIMAS MENINĖS GIMNASTIKOS MĖGĖJŲ VARŽYBOSE
DALYVAVIMAS ŠOKIŲ KONKURSE KAUNE IR KITUOSE MIESTUOSE
TRUMPAI APIE UŽSIĖMIMUS:
Kas tai per užsiėmimai GIMNASTIKA IR ŠOKIS –  tai šiuolaikiniai šokiai paremti meninės gimnastikos elementų atlikimo technikos pagrindu!

 • Per šiuos užsiėmimus paįvairinimui naudojame gimnastikos kaspinus, lankus, kamuoliukus, virvutes.
 • Daugelį gąsdina žodis “gimnastika”, nes asocijuojasi su lankstumu, kad mergaitė jau turi būti lanksti, daryti špagatą, virvutę, tiltelį. Stop! Mes ne varžybinės grupės, mes dalyvaujame šokių konkursuose ir viso to lankstumo mokomės per užsiėmimus!
 • Taip pat per gimnastikos užsiėmimus ugdoma: plastika, pasitempimas, taisyklinga laikysena, pusiausvyra, gebėjimas kuo greičiau orientuotis erdvėje. Fizinių pratimų pagalba sukuriamas raumenynas, padėsiantis sutvirtinti kūną, ypač stiprėja čiurnos raiščiai, nes daug dėmesio skiriama patemptai pėdutei. To pasekoje, vaikai pradeda taisyklingiau statyti pėdą. Didelis dėmesys taisyklingai laikysenai!
 • Mergaitės išmoks taisyklingai atlikti tokius pratimus: špagatas, virvutė, tiltelis, žvakutė, žuvytė, įvairūs kūlversčiai, apsivertimai bei sukiniai.
 • Choreografija orientuota daugiau į show dance bei šiuolaikinių šokių stilių!

 

GIMNASTIKA IR ŠOKIS –  tai užsiėmimas, kuris atneš Jūsų vaikui gražaus ir mergaitiško šokio pažinimo džiaugsmą!

 • 🦋LANKSTUMAS yra pirminis gimnastikos faktorius. Pagerinus lankstumą efektyviai sumažėja tikimybė gauti traumas kasdieniniame gyvenime!
 • 🦋KOORDINACIJA – tai įvairūs gimnastikos sukiniai, pusiausvyros pratimai atliekami su lankais ir kamuoliukais. Pusiausvyra yra koordinacijos rūšis ir jei ugdome ją, tai vaikai geba išlaikyti kūną taisyklingoje padėtyje stovint, judant bei susigaudyti erdvėje įvairiomis kryptimis!
 • 🦋JĖGA – tai gimnastikos pratimai, stiprinantys vaiko kaulus ir raumenis atliekant pratimus ant žemės: kūlversčiai, pilvo preso stiprinimo, rankų prisitraukimai, atsilenkimai. Įvairūs šuoliukai, sukiniai, pasisukimai!

 

 • TRENIRUOČIŲ APRANGA:
 • Juodos češkės
 • Triko (rekomenduotina juodas)
 • Tympos arba pėdkelnės (pagal nuotaiką)
GIMNASTIKA IR ŠOKIS trenerė *Ugnė*.

GIMNASTIKA IR ŠOKIS

NAUJAI FORMUOJAMA NUO 2024 m. Sausio 8d.!!!

Pirmadieniais/trečiadieniais

17:00-17:45 val. pradedančiųjų grupė (5-7m.) *Trenerė Ugnė

17:45-18:40 val. pradedančiųjų (nuo 7 + m.)  *Trenerė Ugnė

 

Antradieniais ir ketvirtadieniais

16:00-16:55 val. antrametės (8-13) *Trenerė Ugnė

17:00-17:55 val. antrametės (6-9 m.) *Trenerė Ugnė

 

GIMNASTIKA IR ŠOKIS – SPORTAS, ŠOKIS, LANKSTUMAS VIENAME!

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

BALLARE MENIU
MENIU