BALETO GIMNASTIKA

BALETO GIMNASTIKA
GRACINGAS BALETO ŠOKIS SUSIJUNGIANTIS SU GIMNASTIKA!

Į BALETO GIMNASTIKĄ priimame visus norinčius susipažinti su baleto menu ir įvaldyti gimnastikos priemones – jokios atrankos, tik didelis noras šokti, judėti ir patirti įdomių akimirkų!

Ką veiksime per BALETO GIMNASTIKOS šokių pamokas?

  • BALETO GIMNASTIKA – daugiau orientuota į baleto šokį , tačiau kartu panaudojant ir gimnastikos priemones: kaspinus, lankus, kamuoliukus, šokdynes. GRACINGAS BALETO ŠOKIS SUSIJUNGIANTIS SU GIMNASTIKA! Mokysimės klasikinio baleto pradmenų, junginukų ir sukinių, kurie yra atliekami kartu ir be gimnastikos priemonių. Mokysimės grakščios laikysenos, eisenos, plastiškumo. Lavinsime lankstumą (špagatas, tiletis, krepšelis, pirštukų tempimas, pasilenkimai), ugdysime kūrybą ir muzikalumą.
  • BALETO GIMNASTIKOS yra grupės: pirmadieniais ir trečiadieniais
    17:00val. (7-10m.) ir 18:00val. (5-7m.) ir 19:00 (4-5m. Žaidžiame baletą grupė)
  • GIMNASTIKOS TRENIRUOČIŲ APRANGA – juodas triko ilgomis rankovėmis (galimybė įsigyti vietoje), juodos “češkės” ir pėdkelnės pagal jūsų mėgstamą spalvą.
  • Šokių studijoje “Ballare Loft” GIMNASTIKA skirstoma: MENINĖ GIMNASTIKA ir BALETO GIMNASTIKA.

BALETO GIMNASTIKOS užsiėmimus veda Aistė  – Kauno choreografijos mokyklos mokinė, įgijusi didžiulę sceninę patirtį pasirodymuose su „Ugnies Valdovų“ šou baleto trupe po Lietuvą ir Europą. Aistė yra dalyvavusi daugybėje renginių. Tame tarpe tiesioginio eterio televizijos projekte “Labas rytas”, LMKL žvaigždžių diena, Vilniaus miesto eglės įžiebimas. Juose pasirodydavo kaip šiuolaikinio baleto šou scenos atlikėja. Pedagoginę karjerą pradėjusi 2014m. jau spėjo padirbėti su Valdorfo ir Suzuki ugdymo metodikomis bei įgyti įvairiapusės pedagoginės patirties, kurią nuolat pritaiko mokymosi procese. Domisi vaikų amžiaus tarpsnių psichologija. Šokių studijoje “Ballare Loft” dirba su 3 – 9m. vaikais, veda „baleto gimnastikos“ ir „žaidžiame baletą“ užsiėmimus, kuriuose vaikams perteikia klasikinio ir šiuolaikinio baleto pradmenis, meninės gimnastikos bei įrankių valdymo technikas. Aistė visuomet pilna naujų idėjų ir minčių, siekianti mokymosi procesą paversti linksma ir nemonotoniška veikla mažosioms šokėjoms.

BALLARE MENIU
MENIU