AEROBINĖ/LAVINAMOJI GIMNASTIKA

AEROBINĖ/LAVINAMOJI GIMNASTIKA

Sportas – šokis – akrobatika!

AEROBINĖ/LAVINAMOJI GIMNASTIKA – naujausia gimnastiskos sporto šaka, kuri reikalauja gebėjimo pagal muziką atlikti didelio intensyvumo aerobikos judesius, jungiant juos su statinės ir dinaminės jėgos, šuolių, lankstumo bei pusiausvyros pratimais. Aerobinė gimnastika lavina aerobinę ir anaerobinę ištvermę, šoklumą, lankstumą, jėgą, gerina judesių koordinaciją. Lavinamoji gimnastika nukreipta į harmoningą fizinį vystymąsi, nes šis sportas pagerina bendrą fizinį pajėgumą, stiprina visas raumenų grupes, lavina koordinaciją, lankstumą, formuoja gražią, taisyklingą laikyseną.

  • Gimnastikos užsiėmimuose vaikai mokomi pačių svarbiausių pradmenų nuo kurių prasideda pati gimnastika. Užsiėmimo metu mergaitės mokinamos plastikos, pasitempimo, taisyklingos laikysenos, lavinamas jų lankstumas, pusiausvyra, gebėjimas kuo greičiau orientuotis erdvėje.
  • Tai fizinio aktyvumo ugdymas, lankstumo ir cardio treniruotės per įvairius šuoliukus, šuolius, kūlversčius, šokio judesius bei įdomių gimnastikos elementų atlikimą, jų techniką.
  • Gimnastikos fizinių pratimų pagalba sukuriamas raumenynas, padėsiantis sutvirtinti kūną, to pasekoje krypstančios pėdos į vidų nenoriai, bet po truputį pasiekia teisingą padėtį!

Į šią grupę atrankos nėra, nes tai ne varžybinė grupė, o kaip būrelis siekiant pasirodyti konkursuose. Tačiau neatmetama galimybė imlesnėms mergaitėms sudalyvauti ir varžybose!

AEROBINĖ/LAVINAMOJI GIMNASTIKA skirta 6-9 m. mergaitėms, kurios mokosi ne tik gimnastikos meno, bet ir saviugdos, disciplinos, valdyti emocijas. Vaikai ne tik išsikrauna fiziškai, bet ir išmoksta reikšti savo nuotaiką ir jausmus. Meninis ugdymas yra labai svarbus vaiko asmenybei, nes tobulina socialinius ir bendravimo įgūdžius bei fizinę sveikatą: lankstumą, fizinę jėgą, ištvermę.

TRENIRUOČIŲ APRANGA REKOMENDUOJAMA: juodos češkės, juodas triko, timpos arba pėdkelnės jūsų mėgstamos spalvos.

AEROBINĖ/LAVINAMOJI GIMNASTIKA treniruotė susideda:

  • iš apšilimo dažniausiai tempimo pratimais;
  • tam tikro judesio atlikimo tecnikos mokymasis;
  • įvairūs judesiai judant erdvėje po vieną, po dvi;
  • judesių ant žemės;
  • choreografijos mokymosi.

Nuotraukoje ir video gimnastė ir trenerė Akvilė – aerobinės gimnastikos Lietuvos rinktinės narė, Lietuvos daugkartinė čempionė, Pasaulio ir Europos čempionatų dalyvė. Aerobinio fitneso rungtyje Akvilė Pasaulio ir Europos čempionė🌼!

Akvile

Susitinkame pirmadieniais ir trečiadieniais 17:00-17:55 val.

AEROBINĖ/LAVINAMOJI GIMNASTIKA PRIIMA NAUJUS NARIUS, KURIŲ AMŽIUS 6-9 m.

BALLARE MENIU
MENIU