ŠOKIŲ, GIMNASTIKOS BEI KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ DIENOS STOVYKLA

„ŠOKIŲ, GIMNASTIKOS BEI KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ DIENOS STOVYKLA”

Ateik į mūsų šokių edukacinę erdvę! Programa paremta šokių, gimnastikos bei kūrybinių dirbtuvių pagrindais ir skirta 5-10 m. vaikams!
Būk AKTYVI – KŪRYBIŠKA – SPORTIŠKA asmenybė!

(2021.06.28-07.02) – 5 DIENŲ ŠOKIŲ, GIMNASTIKOS IR KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ STOVYKLA “KELIONĖ PO PRINCESIŲ PASAULĮ” 

Per 5 dienas pabuvosime net pas penkias princeses! Pirmąją stovyklos dieną vyksime pas VAJANĄ ir jos gentainius, kur mokinsimies havajietiškų šokių bei pasigaminsime stebuklingąjį Vajanos pakabuką. Antrąją stovyklos dieną kartu su Princese TIANA atidarysime savo saldumynų fabrikėlį ir pasigaminsime labai gražių princesiškų sausainių bei susipažinsime su jazz šokio pagrindais. Trečiąją dieną praleisime kartu su AUKSAPLAUKE ir Paskaliu. Viešnagės metu pasipuošime įvairiausiom šukuosenom, pasigaminsime žibintą ir sužinosime modernaus šokio paslapčių. Ketvirtąją dieną lankysimies Arandelėje pas ANĄ ir ELZĄ. Ten sužinosime grakščios eisenos ir princesiškos laikysenos paslapčių bei pasigaminsime stebuklingąją Elzos burtų lazdelę, su kuria šoksime Elzos šokį.Penktąją dieną keliausime pas išdykėlę princesę MERIDA, kur išbandysime savo rankos taiklumą, pasigaminsime princesišką karūną ir trypsime linksmuosius airiškus šokius.

(2021.07.19-07.23) – 5 DIENŲ ŠOKIŲ, GIMNASTIKOS IR KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ STOVYKLA “ŠOKIU PO DISNEY PASAULĮ”

Per 5 nuotykių ir stebuklų pilnas dienas apkeliausime magiškąjį DISNEY pasaulį. Pirmąją stovyklos dieną pradėsime pažintimi su peliuku MIKIU ir pelyte MINE bei išmoksime linksmąjį, jazz stiliaus, peliukų šokį. Antrąją dieną keliausime į šiltus kraštus pas ALADINĄ ir PRINCESĘ JASMINĄ, kur mokinsimies žongliravimo paslapčių. Trečiąją dieną leisimės į jūros dugną pas UNDINĖLĘ ir lavinsime jūros dumblių, t.y. kaspinų, valdymo techniką. Ketvirtąją dieną, kartu su PITERIU PENU ir FĖJA AUKSARANKE, leisimės į Niekados šalį. Ten mokinsimies magiškai lengvų fėjų judesių. Na, o penktąją dieną, mūsų laukia beprotiškai neįtikėtina kelionė pas ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE. Ten pamatysime ir išmoksime tokių neįtikėtinų dalykų, kad žodžiu nusakyti net neįmanoma👌

(2021.08.09-08.13) – 5 DIENŲ ŠOKIŲ, GIMNASTIKOS IR KŪRYBINIŲ DIRBTUVIŲ STOVYKLA “TAPK GIMNASTIKOS DRAUGĖ”

Per 5 šokių dienas susipažinsime su meninės gimnastikos įdomesnių elementų atlikimo technikomis į pagalbą pasitelkinat gimnastikos inventorių: gimnastikos kaspinus, kamuoliukus, šokdynes, lankus! Ištisos 5 dienos nenutrūkstamo veiksmo: kasdien pagrindinė mergaitiška meninės gimnastikos treniruotė bei kasdien vis kitokios šokių rūšys. Pirmąją dieną prisiliesime prie latino šokių ir tą dieną kursime kubietišką madų šou. Antrąją dieną bandysime atlikti palaikymo komandos šokėjų triukus ir pasigaminsime kaspinus. Trečiąją dieną tapsime baleto šokėjomis, kurios asocijuojasi su lengvumu, tai gaminsime spalvotus drugelius. Ketvirtąją dieną atrasime šiuolaikinio šokio subtilybes, šoksime “šviečiančią saulę” ” vėjuotą dieną” ir net “akmenų krušą”! Bus taip įdomu, kad žodžiais nenupasakosi! Penktąją – paskutinę stovyklos dieną kursime Mandalą (šis žodis reiškia ne tik ratą, diską, sferą, apskritimą, bet ir bendruomenę, susirinkimą – tai, kas skirtingas dalis apjungia į bendrą visumą) kaip bendrumo simbolį ir šoksime afrikietiškus šokius.

Laukia aktyvūs žaidimai lauke, azartiškos improvizacinės rungtys, fantastiškos diskotekos, madų šou – visa tai, apie ką svajoja bet kuris stovyklautojas. Mes siekiame nepervargstant smagiai pajudėti, pažaisti, papramogauti bei “susidraugauti” su menine gimnastika ir kitomis šokių rūšimis, kad vaikai suprastų koks šokių stilius jiems yra priimtiniausias ir teikia daugiausiai džiaugsmo!

5 DIENŲ ŠOKIŲ IR GIMNASTIKOS STOVYKLOS DIENOTVARKĖ:

 • 8:30-9:00       Atvykimas
 • 9:05-10:00     Linksmoji mankštelė ir lengvi pusryčiai
 • 10:00-10:30   Kūrybinės dirbtuvės pagal tos dienos temą
 • 10:30-11:30    Baleto gimnastikos ar meninės gimnastikos užsiėmimas su gimnastikos įrankiais ar be jų!
 • 11:30-12:30    Komandinės rungtys, aktyvūs žaidimai
 • 12:30-12:50    Ramus laikas/laisvas laikas, bet be telefonų! (Lego konstravimas, knygelių skaitymas, ramūs žaidimai)
 • 13:00-13:20    Pietūs (kavinėje “MŪŪ BBQ” pagal vyriausybės rekomendacijas)
 • 13:20-16:00    Keliaujame į gamtą (maudynės, “šlapynės”, “parkynės”, žaidynės pagal tos dienos orus)
 • 16:00 -16:45   Grįžtame į studiją “Ballare Loft” lengviems pavakariams
 • 16:45-17:00    Kūrybinės veiklos tęsimas arba diskoteka
 • 17:00-17:30    Išvykimas namolio

DIENOS ŠOKIŲ STOVYKLOS KAINA:

 • 5 dienos – 130€
 • 1 diena –     35€

Į DIENOS ŠOKIŲ STOVYKLOS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

 • maitinimas 3k.per dieną:

pusryčiai (dribsniai su pienu arba karšti/šalti sumuštiniai),

pietūs (sriuba + antras patiekalas),

pavakariai (bandelės su kakava ar pienuku);

 • išvyka į gamtą, maudynes ar parką viešuoju transportu;
 • atšvaito liemenės;
 • apdovanojimų medaliai, diplomai ir saldžios smulkmenėlės;
 • mokytojų šokių pamokos;
 • rankdarbių gamybos priemonės.

PASTABOS:

 • Dienos šokių stovyklos laikas – I-V nuo 8.30 val. iki 17.30 val. (Esant būtinybei galimas vaikučio atvedimas 8.00 val.)
 • Į stovyklą reikia atsivežti sportinės aprangos du komplektus (tympos, maikutė), šiltesnę aprangą einant į lauką (sportinės kelnės, džemperiukas), laisvalaikio striukę, sportinę avalynę, kojines, šlepetes (vaikščioti po studiją kaip namuose), kepurę nuo saulės, rankšluostuką, skėtį, plaukų šepetį, gertuvę. Moksleivio pažymėjimą ir jei turite galiojantį troleibuso nuolatinį.
 • Jei vaikas alergiškas tam tikram maistui – informuoti iš anksto!
 • Vienoje pamainoje 10-15 vaikų, 2 vadovai (Atsižvelgiama į pandeminės situacijos reikalavimus)
 • Stovyklos bus organizuojamos atsižvelgiant į visus tuo metu galiojančius LR Vyriausybės reikalavimus, susijusius su COVID-19.

DIENOS ŠOKIŲ STOVYKLOS VADOVĖS

Aktyvios, kūrybingos ir atsakingos mokytojos – šokio, judesio bei kūrybinės pakraipos atstovės, turinčios vaikų stovyklų, vaikų renginių, vaikų gimtadienių vykdymo patirties.

Stovyklos šokių mokytoja – atsakinga už vaikų šokio, gimnastikos treniruočių organizavimą stovykloje.

Stovyklos vadovė  – atsakinga už vaikų teigiamą emocinę ir psichologinę būseną stovykloje, skatinant meilę knygų skaitymui, švaros ir tvarkos palaikymui bei stiprinti socialinius įgūdžius. Atsakinga už kūrybinę veiklą.

Atsiskaityti galima grynais arba banko pavedimu paskirtyje įrašant

“Edukacinė dienos stovykla, (VAIKO) Vardas Pavardė, stovyklos data”.
VšĮ Šokių studija „BALLARE”
A/S LT84 7300 0101 1863 4394
AB „SWEDBANK“ 73000

Pasiteiravimas el.paštu: info@ballare.lt. arba tel. +370 683 86398

DIENOS ŠOKIŲ STOVYKLOS VIETA:

Kaunas, Žaliakalnio loftas, P. Kalpoko g. 1, „Ballare Loft“ studijoje.

BALLARE MENIU
MENIU