ŠOKIŲ GIMNASTIKA

ŠOKIŲ GIMNASTIKA

ŠOKIŲ GIMNASTIKA – tai šokiai pagal šiuolaikinę radio muziką vaikams/paaugliams su gimnastikos triukais!

ŠOKIŲ GIMNASTIKA (8-13m.) antradieniais ir ketvirtadieniais 16.15 val. 

Susijungianti šiuolaikinė radio hits muzika su latino ritmika, pop dance bei gimnastika!

ritminiai-sokiai-vaikams-kaune-ballare-studijoje

ŠOKIŲ GIMNASTIKA – pagal naujausių dainų tendencijas yra kuriami šokiai mergaitėms, kurios išmoksta jų metu ne tik pataikyti į ritmą, atkartoti įvairius judesius, bet ir nebijoti pasirodyti, mokintis kuo įvairesnių judesių, kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti  gana sunkūs. Mergaitės  išmoksta pačios kurti šokių judesius, kurie vėliau naudojami jų šokiuose. Per užsiėmimus lavinama mergaičių atmintis, pasitikėjimas savimi, kūrybinė pusė – pačios mokinasi improvizuoti. Be galė gero laiko praleidžiama su šypsena!

ŠOKIŲ GIMNASTIKA (8-13m.) – tai vaikams/paaugliams nesunkiai įsisavinami įvairūs šokių stiliai su gimnastikos triukais, iš kurių jie išmoksta ne tik judėti pagal skirtingą muzikos ritmą, bet ir nuotaikingai praleisti savo laisvalaikį.

Tai nėra konkretaus stiliaus šokiai. Susipina tiek populiariosios muzikos žanras, tiek gatvės šokiai ar modernaus šokio su pramoginių šokių prieskoniu. Todėl visa tai ir vadinasi šokių gimnastika!

GIMNASTIKA ugdo lankstumą, koordinaciją. Šokiai gerina kvėpavimo sistemos darbą, ištvermę, suteikia galimybę mąstyti, interpretuojant ir kūrybiškai atliekant šokio junginius.

ŠOKIAI priartina prie kūrybinės edukacijos su galimybe prisiliesti prie šokio meno aukštumų, įterpiant ir gimnastikos elementus.

APRANGA – juodas triko, juodos „češkės“, spalvotos pėdkelnės.

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

BALLARE MENIU
MENIU