MENINĖ GIMNASTIKA

MENINĖ GIMNASTIKA

Į meninę gimnastiką priimame visus norinčius pasportuoti ir kartu pašokti – jokios atrankos!

Meninė gimnastika skirstoma pagal amžių į 3 grupes!

 (3-5m.) penktadieniais 17.00val. (Nauja grupė nuo VASARIO 7 d. !!!)

 (5-7m.) antradieniais ir ketvirtadieniais 17.00val.

(7-10m.) antradieniais ir ketvirtadieniais 17.45val.

MENINĖ GIMNASTIKA – SPORTAS, ŠOKIS, LANKSTUMAS VIENAME!

TRUMPAI APIE UŽSIĖMIMUS:
  • MENINĖ GIMNASTIKA –  orientuota į gimnastikos elementų atlikimą, jų techniką, naudojant gimnastikos inventorių ir priemones: kaspinai, lankai, kamuoliai, šokdynės, čiužiniai atliekant sudėtingesnius elementus. Gimnastikos užsiėmimuose vaikai mokomi pačių svarbiausių pradmenų nuo kurių prasideda pati gimnastika. Užsiėmimo metu mergaitės mokinamos plastikos, pasitempimo, taisyklingos laikysenos, lavinamas jų lankstumas, pusiausvyra, gebėjimas kuo greičiau orientuotis. Fizinių pratimų pagalba sukuriamas raumenynas, padėsiantis sutvirtinti kūną. Po pradmenų išmokimo toliau mokomasi valdyti gimnastikos įrankį. Tai užsiėmimas, kuris atneš Jūsų vaikui pažinimo džiaugsmo! Į gimnastikos užsiėmimus atrankos nėra, nes tai ne varžybinės grupės, o tiesiog sporto/šokio būrelis.
  • MENINĖ GIMNASTIKA (pažengusios) – tai užsiėmimai skirti toms mergaitėms, kurios jau žino kas yra špagatas, virvutė, tiltelis, žvakutė, sukinys ir pan., bei jau pačios gali parodyti juos. Pamokos metu jos ne tik toliau lavins savo kūną, bet ir daugiau susipažins su skirtingais įrankiais, kaip juos valdyti. Be galinis vaikų džiaugsmas ir toliau bus tęsiamas!

 

  • PRIĖMIMAS Į MENINĖS GIMNASTIKOS GRUPES:
  • Naujos grupės sudaromos rugsėjo ir sausio mėn.
  • Vaikučių amžius suskirstytas grupėmis: (3-5m.), (5-7m.), (7-10m.)
  • Laukiame naujų narių prisijungiant, kad ir ne nuo sezono pradžios, jeigu nėra pilnai suformuotos grupės !
  • Į meninės gimnastikos pažengusiųjų grupę papuola vaikai jau kažkiek susipažinę su gimnastika ar kokia kita šokio rūšimi.
  • Treniruočių apranga: juodas triko, juodos „češkės“, spalvotos pėdkelnės.

 

P.S. Atvykus į užsiėmimus būtina turėti iš gydytojo sveikatos pažymą ar jo kopiją, kurią paliksite mokytojai, kad vaikutis gali užsiimti fizine veikla!

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

BALLARE MENIU
MENIU