LATINO FITNESS

LATINO FITNESS

Tai šokiai, tokie kaip salsa, bachata, reggaeton, tango, flamenco, moteriškumo plastika ar paįvairinimui klasikinio baleto, airiško ar modernaus šokių kombinacijos ir dar kažkas naujo!

! LATINO FITNESS – TAI ŠOKIAI MOTERIMS IR ŠOKTI, IR SPORTUOTI !

SUSIMATOM ANTRADIENIAIS/KETVIRTADIENIAIS 19.30 val.!

IKI!

zumba-dance-kaune-ballare-studijoje
Latino dance fitness

Norisi, kad moterys atėjusios į šiuos užsiėmimus pirmiausiai išmoktų pažinti savo kūno galimybes, nesidrovėtų šokti išraiškingai judinant klubus.

Apranga: sportinė avalynė, patogūs judesių nevaržantys drabužiai, mažas rankšluostėlis.

Šie užsiėmimai ypatingi ir tuo, kad prie grupės galima bet kada prisijungti !

💃Latino fitness🌹 – moteriškas ir aktyvus užsiėmimas, skambant latino muzikai kartais priverčiantis tapti vilioklėmis👠
Kviečiame prisijungti ir šokti kartu su malonumu🎀

LATINO FITNESS – sukurta remiantis tokiais šokiais kaip salsa, bačiata (bachata), regetonas (reggaeton), strip plastika. Užsiėmimų metu skamba visa tai, kas susiję su Lotynų amerikos ritmais ir pagal radio muziką, kas populiarumo viršūnėse!  Taigi, per šias šokių pamokas keičiasi šokių ritmai, keičiasi melodijos ir joms yra pritaikyta lengvai įsimenama choreografija.

LATINO FITNESS GALI ŠOKTI VYRESNIO AMŽIAUS MOTERYS! Tai nesudėtingų choreografijų šokiai, kur lengva įsiminti žingsnelius ir atsipalaidavus judėti pagal latino muziką ir ne tik. Jei jausite, jog krūvis per didelis ar gausite pastebėjimą iš trenerės mažinti tempą, tiesiog galima pakeisti judėjimo tempą ir šokti ramiau.

LATINO FITNESS  – kas laikosi dietos ir nori sulieknėti, šis užsiėmimas tinka puikiai! Šie šokiai pritaikyti ir toms moterims, kurios nori numesti svorio, ir toms, kurios nori tiesiog išmokti šokti. Smagumas yra tas, kad išmoktus judesius galėsite pritaikyti ir šokat su partneriu, ir šokant atskirai poroje!

 

 

 

TELEFONAS PASITEIRAVIMUI

+370 683 86398

BALLARE MENIU
MENIU