KALANETIKA DANCE

Kalanetika Dance

Kviečiame išbandyti užsiėmimą skirtą moterims „Kalanetika Dance“ – plastiško judesio treniruotę!

Kas tai – Kalanetika Dance?

Kalanetika Dance – tai nauja šokių, plastiško judesio treniruotė, susidedanti iš kalanetikos „pulsavimo“ judesių prijungiant baleto, modernaus, jazz šokio choreografijų ir tempimo pratimų. Kalanetika Dance – remiasi judėjimo plastika, koordinacija, pratimais laikysenai ir lankstumui gerinti, taip pat ir jėgos pratimų kompleksais.

Šios treniruotės naudingos ne tik kūnui, bet ir vidinei, psichologinei būsenai: plastika, dinamika, koordinacija, grakštus judesys, vidinė harmonija, nuostabi muzika, moteriškumas, stangrus kūnas ir nuostabus jausmas po treniruotės.

Kalanetika Dance puikiai tinka tiek norinčioms atsikratyti kelių nereikalingų kilogramų, tiek ir kiekvienai, kuri nori sustiprinti kūną ir tuo pačiu atsipalaiduoti. Šios treniruotės naudingos ne tik kvėpavimo ir kraujotakos sistemai, bet ir tuo, jog žmogus pradeda suvokti erdvę, laisviau joje juda.

Kalanetika Dance programa susideda iš įvairių dinaminio tempimo kompleksų, balanso, natūralių žmogaus judesių, bei pratimų, lankstumui ir laikysenai gerinti, atliekamų ant kilimėlio ir judant erdvėje. Sulipdžius judesius, treniruotė tampa panaši į šokį ir išmokus šokį treniruotės pabaigoje jis yra kartojamas keletą kartų, kad pajustume plastiško judesio malonumą, švelnumą, moteriškumą…

PortDeBras

Kaip vyksta Kalanetika Dance treniruotė?

Ši treniruočių sistema nereikalauja specialaus pasiruošimo, todėl yra tinkama tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems lankytojams. Tai funkcionali treniruotė visam kūnui. Pagrinde susidedanti iš įvairių dinaminio tempimo kompleksų, balanso, natūralių žmogaus judesių, bei pratimų, lankstumui ir laikysenai gerinti, atliekamų ant kilimėlio ir judant erdvėje. Sulipdžius judesius, treniruotė tampa panaši į šokį. Nors treniruotė dinamiška, tačiau pulsas pakyla nežymiai, todėl treniruotės metu organizmas dirba riebalų deginimo zonoje.

Šiuo metu užsiėmimai nevyksta…

Būtina registracija: http://www.ballare.lt/registracija/

Pasiteiravimas tel. +370 683 86398

www.ballare.lt

BALLARE MENIU
MENIU