2018-01-09 Pildomos vaikų grupės: baleto gimnastika, meninė gimnastika ir šokių gimnastika!!!

Visą Sausio mėn. kviečiame prisijungti prie esamų vaikų grupių.

BALETO GIMNASTIKA – GRACINGAS BALETO ŠOKIS SUSIJUNGIANTIS SU GIMNASTIKA!

Visą Sausio mėn. kviečiame prisijungti naujus narius į BALETO GIMNASTIKOS „šiek tiek“ pažengusių grupę, kuri šoka PIRMADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS 16.00val. šokių studijoje „Ballare Loft“.

Jeigu vaikas yra „bent kažkiek“ šokęs baletą ar kitus šokius, o gal išbandęs ir meninės gimnastikos pratimus, tai kviečiame prisijungti prie šios grupės, 6-10m. amžiaus vaikus.

BALETO GIMNASTIKA – daugiau orientuota į šokį (baletas, modernus/šiuolaikinis), tačiau kartu panaudojant ir gimnastikos priemones: kaspinus, lankus, kamuoliukus. GRACINGAS BALETO ŠOKIS SUSIJUNGIANTIS SU GIMNASTIKA!

///

Pildoma MENINĖS GIMNASTIKOS „šiek tiek“ PAŽENGUSIŲ vaikų grupė „BALLARE LOFT“ šokių studijoje, antradieniais ir ketvirtadieniais nuo 17:45val.! Vaikų amžius 5-10m.

Į šią meninės gimnastikos grupę priimame vaikus, kurie bent kažkiek išbandė gimnastiką arba sportuoja gimnastiką namie „savamoksliškai“, bet vis nedrįsta ateiti į grupinius užsiėmimus 🙂

MENINĖ GIMNASTIKA  – orientuota į gimnastikos elementų atlikimą, jų techniką, naudojant gimnastikos inventorių ir priemones: kaspinai, lankai, kamuoliai, šokdynės, čiužiniai atliekant sudėtingesnius elementus. Tai tikrai įdomu ir naudinga mergaitėms bei berniukams!

///

Nauji nariai priimami visą Sausio mėn. Ateikit ir išbandykit!

Šokių gimnastika – tai šokiai pagal šiuolaikinę radio muziką vaikams/paaugliams su gimnastikos triukais!

ŠOKIŲ GIMNASTIKA (8-13m.) vyksta antradieniais ir ketvirtadieniais 16.00-16.45 val.

Šokių gimnastika – pagal naujausių dainų tendencijas yra kuriami šokiai mergaitėms, kurios išmoksta jų metu ne tik pataikyti į ritmą, atkartoti įvairius judesius, bet ir nebijoti pasirodyti, mokintis kuo įvairesnių judesių, kurie iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti  gana sunkūs. Mergaitės  išmoksta pačios kurti šokių judesius, kurie vėliau naudojami jų šokiuose. Per užsiėmimus lavinama mergaičių atmintis, pasitikėjimas savimi, kūrybinė pusė – pačios mokinasi improvizuoti. Be galė gero laiko praleidžiama su šypsena!

Šokių gimnastika (8-13m.) – tai vaikams/paaugliams nesunkiai įsisavinami įvairūs šokių stiliai su gimnastikos triukais, iš kurių jie išmoksta ne tik judėti pagal skirtingą muzikos ritmą, bet ir nuotaikingai praleisti savo laisvalaikį.

///

Tel. 8 683 86398

El.paštas: info@ballare.lt

baletas-tautos-namuose-153

BALLARE MENIU
MENIU