Apie mus

VšĮ Šokių studija „BALLARE“

VIZIJA

Moderni, patraukli, lyderiaujanti, atvira naujovėms organizacija, teikianti vaikams bei suaugusiems aktyvų, sveikatingą bei kokybišką laisvalaikio praleidimą.

MISIJA

• Suteikti judėjimo džiaugsmo.
• Palaikyti fiziškai stiprią sveikatą.
• Įdiegti pasitikėjimo savo fizinėmis jėgomis.
• Suteikti ilgalaikį įkvėpimą mankštai, judesiui, šokiui.
• Ilgai savyje brandintą norą mankštintis ar šokti paversti realybe.

FILOSOFIJA

Visi ką nors gali, niekas negali visko. (Carl Schanberg)

Šokių studija “Ballare Loft” – moderni ir patraukli žaliakalnio lofto vieta, skleidžianti šokio bei mankštos kultūrą vaikams ir suaugusiems nuo 2009m.

Gerbiame tuos tėvelius/globėjus, kurie supratingai žiūri į mokytojų darbą ir neprimeta savo tiesų ar pasaulėžiūros neatrinkus jo vaikučio į koncertinę grupę. Ne veltui vadovaujamės studijos filosofija pagal Carl Schanberg – “Visi ką nors gali, niekas negali visko” vieni vaikučiai yra imlesni judesiui, kitiems reikia daugiau laiko ir jeigu nesudalyvauja vienam konkurse, dar bus ir kitų, kuriems jis jau bus anksčiau ar vėliau pasiruošęs.

Vaikai lanko šokių gimnastikos, baleto gimnastikos bei meninės gimnastikos užsiėmimus, siekdami atskleisti savo kūno galimybes, būti fiziškai stiprūs ir įgyti meninio tobulėjimo pagrindus.

Suaugusieji mankštinasi kalanetikos užsiėmimuose siekdami fiziškai stiprios sveikatos, judėjimo džiaugsmo, šoka latino dance fitness šokius siekiant numesti svorio bei išmokti šokti. Poriniai šokiai (salsa, bachata, kizomba, valsas, tango ir kt.) suteikia poroms artimesnį ryšį tarpusavyje, atnaujina santykius…

VAIKŲ DALYVAVIMAS KONKURSUOSE

Mūsų studijoje vaikams nėra šimtaprocentinės siekiamybės dalyvauti festivaliuose ar konkursuose. Įgytas šokio žinias panaudojame uždaruose renginiuose bei miesto šventėse, kur nėra vietų skirstymo, vertinimo kriterijų, tik vaikai ir artimiausi žmonės – tėveliai. Šiuo atžvilgiu tai šiek tiek kitokia šokių studija nei įprastos, nes propaguojamas fizinis ir meninis užimtumas kaip kokybiško laisvalaikio praleidimo forma su pasvarstymais ir pasitarimais dėl dalyvavimo konkursuose perspektyvos…

Pagal studijos tikslus, privalomi du vaikų pasirodymai per sezoną – Kalėdinis uždaras vakaras tėveliams “Ballare Kalėdos” ir sezono uždarymo šventė “Šokim į vasarą”, tačiau atsiradus galimybei ir norui įgyti sceninės patirties nevengiame ir organizuojamų konkursų ne tik Kaune, bet ir Palangoje, Vilniuje, Suwalkuose.

SUAUGUSIŲ DALYVAVIMAS RENGINIUOSE

Tradiciškai vykstantys renginiai porinių pramoginių šokių atstovams rudenį – “Rudeninis valsas” bei pavasarį – Tarptautinės šokio dienos minėjimo vakaras. Kasmetinis visuomeninis dalyvavimas “Kauno Hanza dienos” miesto centro širdyje, laisvės alėjoje. O kur dar linksmi ir atpalaiduojantys vakarėliai vykstantys tiek mūsų lofte, tiek bendradarbiaujant su kitomis šokių studijomis!

Moterims, lankančioms kalanetikos užsiėmimus, tradicija tapęs naujametinis renginys – “Sijonuota Kalanetika” ir vasaros atidarymo “kitokia” kalanetikos treniruotė.

ŠOKIŲ STUDIJA “BALLARE LOFT” – vaikams, moterims, poroms!

BALLARE MENIU
MENIU