2018-08-01 DIENŲ ŠOKIŲ IR GIMNASTIKOS STOVYKLA RUGPJŪČIO 20-24 DIENOMIS

Kad ir kaip būtų liūdna vasara kažkada prabėgs, bet dar žinoma yra laiko ja pasidžiaugti🌞🌺Tačiau užbėgus įvykiams už akių jau siūlome savotišką vasaros uždarymo šventę  – 5 DIENŲ DIENOS STOVYKLĄ🤸🏼‍♀️💃🧘‍♀️6-10m. VAIKAMS ŠOKIŲ STUDIJOJE “BALLARE LOFT”

Rugpjūčio mėn. pabaiga – uniformos greičiausiai bus suruoštos, kuprinės nupirktos, beliks atsipalaiduoti ir apie mokyklą dar negalvoti 🙈😉👌

Jau vyksta registracija 📮 info@ballare.lt

Pasiteiravimas ☎️ +37068386398

PAMAINA (2018.08.20-24) – 5 DIENŲ ŠOKIŲ IR GIMNASTIKOS STOVYKLA „DRAUGAUK SU GIMNASTIKA“

Tai 5 dienų aktyvūs edukaciniai užsiėmimai, kūrybinių dirbtuvių poilsis ir kokybiškas maitinimas!

Dienos prasidės linksmąją rytine mankšta, tada skanausime pusryčius. Pasistiprinus vyks meninės gimnastikos treniruotė su gimnastikos įrankiais: kaspinais, lankais, kamuoliukais, šokdynėmis… Poilsio atokvėpis kūrybinių dirbtuvių pagalba. Papietavus keliausime į Santakos ar Vytauto parkus, kur vyks kasdieną skirtingų šokių stilių užsiėmimai: aerobika, sportiniai šokiai, palaikymo komandos šokiai, gatvės šokiai, baletas. Laukia aktyvūs žaidimai lauke, azartiškos improvizacinės rungtys, fantastiškos diskotekos, madų šou – visa tai, apie ką svajoja bet kuris stovyklautojas.

Mes siekiame nepervargstant smagiai pajudėti, pažaisti, papramogauti bei „susidraugauti“ su menine gimnastika ir kitomis šokių rūšimis, kad vaikai suprastų koks šokių stilius jiems yra priimtiniausias ir teikia daugiausiai džiaugsmo!

BALLARE MENIU
MENIU
Meninė gimnastikaKalanetika su vaikais