2018-06-05 5 DIENŲ ŠOKIŲ IR GIMNASTIKOS STOVYKLA LIEPOS 9-13 DIENOMIS

Ateik į mūsų šokių edukacinę erdvę! Programa paremta šokių, gimnastikos bei kūrybinių dirbtuvių pagrindais ir skirta 5-10 m. vaikams! Būk AKTYVI – KŪRYBIŠKA – SPORTIŠKA asmenybė!

Jau vyksta registracija į abi pamainas:

PIRMOJI LIEPOS 9-13 DIENOMIS – PROGRAMA „ŠOKIU ATGAL Į ATEITĮ“

ANTROJI LIEPOS 23-27DIENOMIS – PROGRAMA „ŠOKIŲ RITMU APLINK PASAULĮ“

cof

 

 

PIRMA PAMAINA – LIEPOS 9-13 DIENOMISŠokiu atgal į ateity” 

Per 5 nuotykių ir šokių dienas nukeliausime pas faraonus ir išmoksime linksmąji faraonų šokį, kartu su Leonardu da Vinčiu trypsim viduramžių šokius. Aplankysime Mariją Antuanetę ir sušoksime jai manuetą bei Vienos valsą, nepamiršime užsukti  ir pas karalienę Viktoriją bei sušokti jai modernaus šokio kompoziciją. Kelionę baigsime tolimoje ateityje, kurioje išmoksime ateivių akrobatinių triukų ir futuristinį lankų šokį.

ANTRA PAMAINA – LIEPOS 23-27 DIENOMIS „ŠOKIŲ RITMU APLINK PASAULĮ“

5 dienų stovykloje „Šokių ritmu aplink pasaulį“ prisiliesime prie įvairių šokių stilių: azijoje – geišų šokai su vėduoklėmis; Europoje – baleto meno paslaptys; Šiaurės Amerika – tango su gėlėmis plaukuose; Lotynų Amerika – aktyvūs šokiai su sombrero skrybelėmis; Afrika – afro šokiai su pačių pasigamintais karoliais iš plunksnų. Siūlysime per 5 dienas pažinti skirtingas šokių rūšis kiekviename žemyne bei susipažinti su meninės gimnastikos subtilybėmis.

BALLARE MENIU
MENIU