2017-09-05 ŽAIDŽIAME BALETĄ+GIMNASTIKA (2,8-5m.) NAUJOS GRUPĖS! Žr. video

Na mažieji žiogeliai, ar pasiruošę įžengti į šokio pievą?

Šokių pamokos „Žaidžiame baletą + Gimnastika“  yra skirtos 2,8-5 m. vaikučiams.

  „Žaidžiame baletą + Gimnastika” vyksta nuo rugsėjo 4d., I-III 18.30 val.

💝ŽAIDŽIAME BALETĄ + GIMNASTIKA PAPILDOMA GRUPĖ 1-iais ir 3-iais 19.15val.💝

Registracija: http://www.ballare.lt/registracija/

„ŽAIDŽIAME BALETĄ + GIMNASTIKA” šokių pamokėlės paremtos baleto ir meninės gimnastikos judesiais, pagrindinėmis kojų ir rankų pozicijomis, sukinukais, šuoliukais, tačiau viskas ne taip griežtai kaip per “tikrąjį” baletą…ir dar naudojami gimnastikos inventorius kaip kaspinai, lankai, kamuoliai.

Norime, kad vaikučiai susipažintų su baleto ir meninės gimnastikos šokių rūšies koncepcija ir per žaidimus prisiliestų prie judesių grakštumo. Iš kinesiterapinės pusės – suvoktų „tiesios“ nugarytės sąvoką ir suprastų, kad jų pėdutės “vaikšto” pakreiptos ne į vidinę pusę…

Fizinis krūvis nera labai didelis ir intensyvus, bet išjudinami visi mažųjų žiogelių kūno raumenukai! Fizinis krūvis pagal sportininkų standartus įvardinama – vidutinis krūvio intensyvumas.

Mažiausieji šokėjai palaipsniui lukštens šokio grūdelius, pratinsis prie įvairių muzikos garsų, mokysis pažinti savo kūną, jį kontroliuoti. Lėti, greiti vaikščiojimai, bėgiojimas, šokinėjimas, ritminiai pratimai – visa tai vaikui leis pajusti erdvę, tempą, ritmą. Žaidybinės užduotys plėtos vaikų kūrybės edukacijos sampratą, judesių raišką, padės/išmokys dalyvauti veikloje po du, grupėmis ar pavieniui.

Apranga: pėdkelnės, bodžiukas, sijonukas, „češkės“.

BALLARE MENIU
MENIU